Kuo gali nustebinti ši kirpykla Justiniškėse

Prieš daugiau nei pusmetį duris atvėrė dar viena jauki kirpykla Justiniškėse. Kirpykla įsikūrusi gyvenamojo namo pirmame aukšte, turi atskirą įėjimą, iškabą, kuri neliks nepastebėta ir  neleis pasiklysti, tad gana paprasta rasti šią kirpyklą.

Kirpykla Justiniškėse pasižymi jaukia aplinka, maloniu ir profesionaliu personalu, siūlo daug įvairiausių, kokybiškų paslaugų. Įžengus pro duris jus pasitiks malonus aromatas, modernaus stiliaus interjeras, jūs priims administratorė, kuri užrašys procedūrai, esant reikalui, patars. O jei atvyksite anksčiau, tai laikas neprailgs, būsite pavaišinti arbata, kava ar mineraliniu vandeniu.

Kirpykla Justiniškėse gali pasigirti puikiais meistras. Nepaisant to, kad kolektyvas labai jaunas, kartu labai profesionalus ir spėjęs daug pasiekti. Čia dirba konkursų nugalėtojai, geriausi savo srities specialistai, tad kirpyklos sienas puošia tai liudijantys diplomai. Paslaugų asortimentas gana platus, galima rinktis nuo paprasto kirpimo iki kirpimo karštomis žirklėmis, plaukų dažymas, koloristo konsultacija, keli būdai plaukų tiesinimo – cheminis, keratininis bei dabar ypač populiarus – tiesinimas šilko terapijos pagrindu. Čia atliekamos ir įvairios atstatančios procedūros, plaukų SPA. Kaip jau buvo minėta, kirpykla Justiniškėse turi savo koloristą, tad plaukų dažymas čia visada pasiseks ir nekils problemų renkantis spalvą.

Kirpykla Justiniškėse vienu metu gali priimti tris klientes plaukų procedūroms ir vieną klientę manikiūro paslaugoms. Jaukiai įkurtos trys darbo vietos. Subtiliai atskirtos viena nuo kitos sienele, kuria puošia žalumą – gėlės.  Gėlių visose kirpyklos Justiniškėse patalpos yra daug, jos kuria stilingą ir jaukią atmosferą.

Manikiūro kabinetas yra atskiras, tad privatumo netrūks. Čia atliekamas klasikinis, gelinis ir ilgalaikis manikiūrai, pilnas pedikiūras su lakavimu arba be jo. Taip pat yra antakių korekcijos paslauga.

Nepaisant to, kad kirpykla Justiniškėse savo duris atvėrė, regis, ne taip ir seniai, jau turi gražų būrį savo nuolatinių, pastovių, ištikimų klientų, kurie nenorėtų keisti neis specialistų, nei patogios vietos. Kasdien vis pildosi jų gretos, užsuka naujų, kurie neretai tampa pastoviais klientais. Kirpyklai populiarumo netrūksta. Klientų rato pastovumas dar kartą patvirtina, kad kirpykla Justiniškėse verta aukštų įvertinimų.