Konferencinės kėdės: 4 naudingi patarimai, padėsiantys išsirinkti

Planuojant įrengti jaukią ir komfortišką konferencijų ar pasitarimų erdvę, svarbiu pasirinkimu, šalia biuro stalų, tampa konferencinės kėdės. Tarptautinės baldų įmonės NARBUTAS ekspertai teigia, kad renkantis konferencines kėdes, svarbu ne tik jų dizainas, bet ir kokybė, patvarumas, funkcionalumas ir kt. Biuro baldų specialistai pateikia keletą naudingų patarimų, padėsiančių išsirinkti konferencines kėdes.

  1. Rinkdamiesi atsižvelkite į biuro kėdės ir konferencinės kėdės skirtumus

Konferencinės kėdės ir biuro kėdės iš pirmo žvilgsnio yra panašios, tačiau konferencinės kėdės kuriamos tiek su porankiais, tiek ir be jų (biuro kėdės dažniau gaminamos su porankiais rankoms patogiai pasidėti). Konferencinėms kėdėms taikomi mažesni ergonomikos reikalavimai: paprastai galima reguliuoti tik šių kėdžių aukštį.

Konferencinių kėdžių pasitarimų erdvėms pasirinkimas priklauso nuo to, kaip dažnai jos bus naudojamos. Pavyzdžiui, jei baldo prireikia vos kartą per savaitę, verta apsvarstyti, ar prasminga į jį daug investuoti. Tačiau jei kėdės bus naudojamos dažnai, patariama rinktis patogias, ergonomiškas ir kokybiškas biuro kėdes.

  1. Ofiso kėdės konferencijų salėse: iš anksto planuokite erdvę

Prieš įsigyjant bet kokius baldus konferencijų salėms, ar tai būtų biuro stalai, ofiso kėdės ar kt., naudinga iš anksto apgalvoti erdvės išplanavimą.

Pirmiausia nuspręskite, kokį stalą įsigysite: kuo jis bus didesnis, tuo daugiau konferencinių kėdžių prireiks statyti šalia jo. Statant konferencines kėdes, aplink stalą reikėtų palikti pakankamai vietos, kad konferencijų dalyviai galėtų patogiai atsistumti ofiso kėdes ir lengvai praeiti.

Jei konferencijų salėje rengiate tik prezentacijas, rekomenduojama apsvarstyti konferencinių kėdžių su užlenkiamais mini staliukais pasirinkimą: taip sutaupysite vietos, o renginio dalyviai galės patogiai pasižymėti svarbiausią informaciją.

Voltas IT biuras. L. Garbačausko nuotr.
  1. Modernios kėdės: rinkitės praktiškas, lengvai transportuojamas kėdes

Neretai pasitaiko atvejų, kai konferencijų salėse tenka greitai suorganizuoti papildomas vietas iš anksto nenumatytam žmonių skaičiui. Tokiu atveju pravers praktiškos, lengvai transportuojamos modernios kėdės konferencijų erdvėms. Šios modernios kėdės padeda taupyti vietą, o, kai yra nenaudojamos, gali būti patogiai perkeliamos į kitą vietą.

NARBUTAS asortimente ₋ praktiškos ,,MOON Wood“ lankytojų kėdės. Tai itin patogus pasirinkimas konferencijų ar mokymų salėms. Modernias kėdes paprasta sugrupuoti į tvarkingas eiles, panaudojant jungtukus. Konferencinės kėdės yra labai kompaktiškos, lengvai sudedamos viena ant kitos (iki 5 vnt.). Šios modernios kėdės padeda taupyti Jūsų biuro erdvę. Kitas privalumas ₋ patogesnis transportavimas. Taip pat, naudotojų patogumui, šalia konferencinių kėdžių galima papildomai pasirinkti pasukamą konferencinį staliuką, tvirtinamą prie kėdės su porankiais.

  1. Modernios biuro kėdės: rinkdamiesi atsižvelkite į esamą interjerą

Skirtingi biuro baldų gamintojai siūlo itin plačią konferencinių kėdžių dizaino įvairovę, todėl modernių biuro kėdžių pasirinkimas gali tapti nelengvu iššūkiu. Kad būtų paprasčiau išsirinkti, biuro baldų ekspertai rekomenduoja įvertinti esamą konferencijų salės ar net viso ofiso interjerą, jei bus kuriamas vientisas baldų dizainas.

Prie klasikinio patalpos interjero puikiai dera subtilių, minimalistinių formų, solidžių spalvų modernios biuro kėdės. Modernaus stiliaus konferencijų erdvėse specialistai rekomenduoja apsvarstyti ir drąsesnius sprendimus: šiuolaikiškų, išraiškingų formų, ryškesnių spalvų konferencines kėdes.

Jei nesate tikri, kokios biuro kėdės tinka vienai ar kitai patalpai, neprašausite pro šalį pasirinkę universalius sprendimus, pavyzdžiui, elegantiško dizaino baldus su minkštosiomis dalimis, kurie puikiai tiks tiek modernioms, dvelkiančioms prabanga, tiek ir tradicinėms erdvėms.

Ieškantiems originalių, išskirtinių konferencinių kėdžių sprendimų, NARBUTAS ekspertų komanda patars bei padės išsirinkti geriausiai individualius lūkesčius įgyvendinančius variantus.

Jung Vilnius biuras. L. Garbačausko nuotr.