Komunikacija Facebook – pokalbis su savo klientais

Atrodo, kad verslui puikiai žino, jog Facebook galimybės yra gana plačios, tad jomis pasinaudoti verta. Tačiau net ir tokiu atveju kartais vis dar ignoruoja tokį pasiūlymą arba paprasčiausiai bando patys tvarkyti paskyrą ir taip palieka daugelį smulkmenų, kurios galiausiai trukdo puslapiui tinkamai pozicionuoti verslą.

Facebook reklama – reikalauja atidumo, smulkmenų vertinimo, tad tik gera komanda, kuri puikiai išmano visus akcentus ir nuolatos domisi smulkmenomis, gali užtikrinti, kad galiausiai Jūsų verslo vardas bus tinkamai pozicionuojamas šiame socialiniame tinkle.

Tinkamo specialisto pasirinkimas – būtinas

Profesionalas, kuris yra atsakingas už Facebook paskyros viešinimą – reikalingas ne tik todėl, kad galėtų tinkamai administruoti reklamas ir tuo pačiu nustatyti reikalingus algoritmus, kad galiausiai tiksliniai klientai būtų pasiekiami, tačiau tuo pačiu užtikrintų, kad turinio kūrimas bus kokybiškas, išbaigtas, galiausiai, toks, kokio reikia, kad klientai tikrai liktų Jumis patenkinti.

Ieškodami specialisto būtinai susipažinkite su jo stiliumi, kadangi kiekvienas reklamos specialistas, tarsi menininkas, turi savotišką stilių. O jis pertiekiamas per dizainus, per kitus smulkmenas, kurios gali garantuoti, kad viskas bus pagal Jūsų poreikius, galiausiai, taip, kaip labiausiai patinka klientams.

Nuolatinis bendravimas

Labai svarbu, kad pokalbis su savo klientais būtų kuo artimesnis, kadangi bendravimas reikalauja nuolatinio ryšio. Jeigu pats verslininkas neturi tam laiko – tokiu atveju labai svarbu palikti darbus tiems, kurie puikiai išmano Jūsų verslo nišą ir gali atsakyti į visus iškilusius klausimus, kurie tik kelia abejonių.

Bendravimas reiškia ne tik atsakymą į žinutes, tačiau taip pat ir bendravimas komentarais, žinoma, taip pat reikalingas bendravimas ir įvairiose grupėse, kuriose renkasi Jūsų tikslinė auditorija. Tokiu atveju reikia bendrauti savo įmonės vardu ir tai daryti kuo solidžiau, kadangi tai tvarkinga savęs pristatymo būtinybė.

Bendravimo metu labai svarbu palaikyti gerą toną, kuris parodo, kad atsakingai vertinkite visus klientus. Net ir tokiu, kurie gali užpulti su savo klausimais ir tai gali kelti sudirginimą. Visgi, bet kuriuo atveju – puslapis yra įmonės, tad ir tinkamas pozicionavimas yra būtinas.

Greitas atsakymas į klausimus

Bene vienas labiausiai erzinančių dalykų, kaip teigia klientai, yra tai, kad kartais tenka labai ilgai laukti, kol galiausiai yra gaunami atsakymai į klientams rūpimus klausimus. Jie dažniausiai tikisi, kad atsakymas bus gaunamas greitai, kad komunikacija bus sklandi, galiausiai, kad viskas bus taip, kaip reikia, kad klientas liktų patenkintas. Tokiu atveju, kai nepavyksta atsakyti labai skubiai –  specialisto paslaugos tampa būtinos, kadangi jis dažniausiai net ir ne darbo valandomis yra greta kompiuterio ir greitina, konkretina darbus.

Specialios komunikacijos programėlės

Bendrauti su savo klientais bus kur kas paprasčiau, jeigu naudosite specialias programėles, kurias galima atsisiųsti į savo telefoną. Tokiu atveju ne tik kur kas paprasčiau matysite gaunamas žinutes, tačiau taip pat ir lengviau atsakysite į jas. Pasikartosime, kad labai svarbu kuo greičiau atsakyti į klausimus, kadangi taip rodote, kad klientai Jums yra svarbūs. Taigi, taip galima ne tik parodyti, kad gerbiate savo klientus, tačiau taip pat ir sutaupyti gana daug laiko.

Tinkama komunikacija Facebook yra būtina, kadangi tokiu atveju klientai vertins Jus teigiamai ir tuo pačiu verslo ardas bus siejamas su kokybe. Svarbiausia – geras specialistas, kuris už viską būtų atsakingas. Ir papildomai – tinkama Facebook reklama, kuri administruojama pagal verslo poreikius.

Parengta pagal skaitmeninės rinkodaros agentūros FAD pranešimą spaudai.