Žaisti kompiuterinius žaidimus kai kuriems žmonėms atrodo labai vaikiška. Nemaža dalis vaikus auginančių tėvų mano, kad zaidimai, kuriuos žaidžia jų vaikai, yra skirti išskirtinai tik jiems. Tačiau ar tikrai toks požiūris turi prasmę? Ar nereikėtų į kompiuterinius žaidimus žvelgti kur kas atviriau ir plačiau? Taip, galbūt kai kurie zaidimai telefone jums atrodo pernelyg paprasti ir primityvoki (nors iš tiesų kompleksinių, gera grafika pasižyminčių ir puikią siužeto liniją turinčių mobiliųjų žaidimų yra daugybė), tačiau kalbant apie kompiuterinius žaidimus to pasakyti tikrai nebūtų galima. Dabartiniai žaidimai yra paremti pačiomis moderniausiomis ir efektyviausiomis technologijomis. Jie yra visiškai kitokie nei anuomet. Kita vertus, tokių teiginių nereikėtų suprasti klaidingai. Nemanykite, kad anuomet sukurti žaidimai buvo niekam tikę ir juos galėjo žaisti tik vaikai.
Pirmiausia būtina suprasti, kad žaidimai nėra skirti išskirtinai vaikams. Jei žvelgiame bendrąja prasme, jie skirti vartotojams. Tai reiškia, kad tiek jaunas, tiek ir brandaus amžiaus žmogus gali mėgautis priimtiniausiais ir maloniausiais žaidimais. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad šiandien rinkoje daugėja kompiuterinių žaidimų, kurie yra pritaikyti pilnamečiams asmenims. Tokiu atveju žaidimų nederėtų žaisti jaunesniems kaip aštuoniolika metų asmenims. Tai patvirtina jau minėtus faktus, kad žaidimai gali būti skirti platesnei auditorijai.
Be to, primityvu galvoti, kad žaisti kompiuterinius žaidimus yra vaikiška. Tai yra labai turiningas laisvo laiko praleidimas, kuris gali suteikti mums daugybę privalumų. Be abejo, jei jūs iki šiol niekuomet nežaidėte kompiuteriu, turbūt per ilgą laiką esate susiformavę atitinkamą nuomonę, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jos neturėtumėte pakeisti. Kuo anksčiau suprasite, kad kompiuteriniai žaidimai turi daug privalumų, tuo greičiau galėsite pradėti juos žaisti ir mėgautis turiningu laisvalaikiu. Tuo tarpu, jei norite sužinoti bent vieną akivaizdų faktą apie kompiuterinius žaidimus, nepamirškite, kad jie gali padėti pagerinti susikaupimą, koncentraciją, pagilinti jūsų žinias, išmokyti kurti strategiją, priimti greitus sprendimus ir kt. Vardinti kompiuterinių žaidimų privalumus būtų galima dar labai ilgai, todėl pats metas visais jais įsitikinti patiems.