Kokybiškos krovinių pervežimo paslaugos

Su kroviniais, didesniais ar mažesniais, žmonės susiduria bene kasdien. Mūsų komanda teikia įvairias krovinių pervežimo paslaugas: nuo krovinių pervežimo Lietuvoje ar kitose Baltijos šalyse iki jų sandėliavimo. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad Jūsų kroviniai pasiektų galutinį tašką saugiai ir sklandžiai.

Pervežame krovinius Baltijos šalyse

Mūsų vairuotojai turi didelę patirtį, vežiojant krovinius ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse: Latvijoje ir Estijoje. UAB “Parnasas” yra išvystęs Baltijos šalių krovinių pervežimo tinklą, o vairuotojai puikiai jaučiasi kelyje, orientuojasi tiek Lietuvos, tiek kitų Baltijos šalių keliuose, tad Jūsų kroviniai galutinį tašką pasieks ne tik saugiai, bet ir sutartu laiku.

Pervežame įvairius krovinius

Turime platų krovininių automobilių pasirinkimą, todėl galime pervežti dalinius, pilnus, didelius, mažus, trapius, pavojingus krovinius. Mūsų komandos nariai turi ilgametę patirtį logistikos srityje, todėl galime užtikrinti, kad kroviniai bus gabenami laikantis visų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų.

Darbus atliekame profesionaliai ir kokybiškai

Mūsų darbuotojai yra atsakingi, todėl galime užtikrinti, kad į mūsų rankas patikėti kroviniai galutinį tašką pasieks saugiai. Mūsų komanda yra sukaupusi ilgametę patirtį logistikos srityje, todėl pervežimo paslaugas teikiame profesionaliai ir užtikriname paslaugos kokybę. Krovinius pervešime saugiai, greitai ir sklandžiai.

Teikiame krovinių sandėliavimo paslaugas

Prireikus krovinius galime ne tik pervežti į sutartą vietą, bet ir sandėliuoti. UAB “Parnasas” turi sandėliuos didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Nuomojame sandėlius įvairaus pobūdžio kroviniams, užtikrinsime krovinių saugumą ir tinkamas sandeliavimo sąlygas. Pasirūpinsime Jūsų kroviniams reikalinga temperatūra ir drėgme. Siūlome trumpalaikį ir ilgalaikį krovinių sandėliavimą.

Kiekvienas klientas mums svarbus

Nuo pat įmonės įkūrimo mūsų tikslas yra pildyti mūsų klientų norus bei lūkesčius, todėl siekiame savo klientams teikti kuo kokybiškesnes ir profesionalesnes logistikos paslaugas. Visada atsižvelgiame į klientų pastebėjimus, komentarus ir stengiames patobulint savo teikiamų paslaugų kokybę. Mūsų darbuotojai ne tik siekia kuo profesionaliau atlikti pavestus darbus, bet ir atsakyti į klientų rūpimus klausimus, duoti vertingų, su logistika susijusių, patarimų ir išspręsti kilusius nesklandumus.