Kokių pagrindinių priemonių reikia geliniam manikiūrui atlikti?

Kiekviena moteris nori turėti gražius ir išpuoselėtus nagus, tačiau šiuolaikiniame gyvenimo ritme ne visada pavyksta rasti laiko apsilankyti grožio salone ir pasidaryti manikiūrą, todėl įmanoma susipirkti reikiamas priemones ir manikiūrą pasidaryti namuose. Pakanka bent kas 3 savaites nagams skirti laiko  ir nagai atrodys kaip išėjus iš salono. Norėdami tai padaryti, turite įsigyti manikiūro įrankius savo namų grožio procedūroms.

Be kai kurių privalomų priemonių geras ir kokybiškas manikiūras nepavyks, todėl svarbu žinoti, kaip ir kam to ar kito prietaiso reikia, kad būtų pasiekti maksimalūs rezultatai, taip pat kaip išsirinkti geriausias manikiūro priemones su kuriomis bus patogu ir lengva dirbti. Viskas išsamiai kaip išsirinkti ir pritaikyti priemones yra pateikta pardavėjo puslapyje.

Mes, moterys, laką renkamės pagal nuotaiką, suknelę, krepšį ar batus. Ir mums yra aktuali šio produkto kokybė. Gelis turėtų gulėti tolygiai, neturėtų būti per storas ar per skystas. Jis turėtų greitai išdžiūti ir ilgai laikytis ant nagų. Lakų savybės priklauso nuo tų komponentų, kurie yra sudėtyje. Tai plėvelės formuotojai, minkštikliai, dervos, tirpikliai ir pigmentai.

Pagrindinės medžiagos ir įrankiai reikalingi manikiūrui atlikti:

  • Gelio lako pagrindas. Kuriant dangą naudojant trifazius gelio lakus, privaloma

naudoti pagrindą. Jis turi skaidrią spalvą ir džiovinamas lempoje. Jei renkatės vienfazį gelio laką, tada pagrindas nereikalingas.

  • Spalvotas gelinis lakas. Patartina pirkti kelias spalvas iš karto.
  • Viršutinis gelinio lako sluoksnis. Privalomas viršutinis sluoksnis trifazėje

sistemoje. Suteikia blizgesio, apsaugo gelio laką nuo įbrėžimų, padidina dangos patvarumą.

Moteriai manikiūras yra ne tik klasikinis nagų dažymas. Manikiūras yra nagų priežiūros ir formavimo menas, kurį lengva išmokti dažnai praktikuojantis. Norėdami gauti norimą efektą, naudokite tinkamus rankų ir nagų priežiūros priedus.