Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti medicininė apranga?

Sveikatos priežiūros įstaigose dirbantiems žmonėms neišvengiamai reikalinga medicininė apranga. Medicininė apranga – tai ne tik kasdieniai darbo drabužiai, bet ir svarbi kiekvieno mediko įvaizdžio dalis. Dėl šių priežasčių medicininės aprangos pasirinkimui turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. UAB ,,Jokado“ specialistai įvardija, kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti medicininė apranga.

Medicininė apranga Vilniuje, darbo metu leidžianti jaustis komfortiškai

Medicininė apranga Vilniuje darbo metu turėtų suteikti galimybę jaustis komfortiškai, ypatingai tais atvejais, kai darbas yra judrus. Medicininė apranga turėtų ne tik nevaržyti judesių, bet ir netrukdyti dirbti. Pavyzdžiui, medicininės kelnės negali būti nei per ilgos, nei per plačios, kad vaikštant ar greitai judant nesipintų tarp kojų.

Jei medikas darbo metu dažnai vaikšto po erdves, kuriose nuolat kinta oro temperatūra (pavyzdžiui, migruoja tarp šilto kabineto ir vėsaus koridoriaus ir pan.), tokiu atveju praverčia šiltesnis chalatas ar kitas drabužis ilgomis rankovėmis, kurį, esant poreikiui, galima užsimesti ar nusiimti.

Medicinos tunikos – kokybiškos, patvarios ir praktiškos  

Medicinos tunikos, kaip ir kita medicininė apranga, turėtų būti patvari ir kokybiška. Medicinines tunikas ir kitus medicinos drabužius patariama rinktis pasiūtus iš aukštos kokybės medžiagų – taip galima užtikrinti, kad medicininė apranga tarnaus ilgą laiką.

Medicininė apranga nuolat dėvima darbo metu, tad svarbu palaikyti jos švarą bei patrauklią išvaizdą. Dėl šios priežasties audinys, iš kurio pasiūta medicininė apranga, turėtų būti praktiškas ir lengvai skalbiamas bei nekeisti išvaizdos. Iš aukštos kokybės medžiagų pasiūta medicininė apranga net ir po daugelio skalbimų nepakeis savo spalvos.

Universali tunika – stilinga ir atrodanti estetiškai

Stilinga universali tunika, kaip ir kiti medicinos drabužiai, padeda formuoti medicinos darbuotojo įvaizdį prieš pacientus, jų artimuosius, taip pat kolegas. Jau seniai medicininė apranga nėra nuobodi ir identiška visų medicinos įstaigose dirbančių darbuotojų drabužiams. Šiandien skirtingi medicinos aprangų gamintojai siūlo išties platų įvairų stilių, spalvų ir kt. medikų darbo drabužių pasirinkimą. Dėl šios priežasties kiekviena gydymo įstaiga gali susikurti individualų ir išties unikalų savo darbuotojų komandos įvaizdį.

Universalią tuniką ir kitus medicinos drabužius pagal poreikį galima rinktis ne tik baltos ar šviesių pastelinių, bet net ir itin ryškių, drąsių spalvų: raudonos, violetinės ir kt. Stilingai atrodo ir skirtingose medicinos tunikų vietose prisiūtos kišenės, kurios taip pat atlieka ir praktinę funkciją. Įvairių formų bei dydžių iškirptė, sagutės ar paslėptos spaudės viduje, aukšta ar žema apykaklė – tai medicininės aprangos atributai, kuriuos individualiai gali pasirinkti kiekvienas medicinos darbuotojas.