Kokie mezgimo siūlai internetu bus patys kokybiškiausi

Mezgimo procesas teikia labai daug naudos mūsų organizmui ir kūnui. Tai – lyg pati geriausia terapija. Rankdarbiai gali valdyti fizinį skausmą. Kai mūsų rankos užimtos, pailsi galva, mintys prašviesėja. Galime pamiršti kūno ar dvasios skaudulius. Psichologai teigia, kad mezgimas stiprina pasitikėjimą savimi. Užsiimdami rankdarbiais galime sumažinti nerimą bei stresą. Dažnai ir girdime, kad vos tik grįžusios namo mamos ar močiutės, po įtemptos dienotvarkės, čiumpa virbalus bei siūlus į rankas ir kimba į darbą. Bet šis darbas jau visai kitoks. Jis padeda susigrąžinti jėgas, lengviau atsipalaiduoti, kad toliau galėtume kibti į buitį ar kitus reikalus. Be to, mezgimas daro žmones laimingus! Šis procesas duoda ir akivaizdžią naudą – turime pačių pasigamintą produktą – vienokį ar kitokį mezginį. Tai gali būti tiek drabužis (pvz.: megztinis, suknelė ar kt.), aksesuaras (šalikas, pirštinės ir pan.), papuošalas, žaisliukas ar net paveikslas!

Visos mezgėjos ir mezgėjai žino, kad siūlus, skirtus mezgimui, išsirinkti nėra taip jau paprasta ir lengva. Tam, kad visą šį grožį sukurtume, turime įsigyti mezgimui skirtas priemones. Tai bus virbalai ir mezgimo siūlai internetu. Tad tiek nedaug tereikia, kad galėtume jaustis laimingais, pailsėtume, atsipalaiduotume ir gerai praleisti laiką.

Visų pirma skirkite didžiausią dėmesį siūlų kokybei. Nuo jos priklausys ne tik, kiek laiko laikys įsiūta saga, bet ir mezginio kokybė, ilgaamžiškumas, skalbimas, patogumas nešioti ar naudoti gaminį. Svarbu, kad mezgimo siūlai internetu atitiktų pagrindines kokybiškų siūlų savybės:

  • tvirtumas;
  • elastingumas;
  • kokybiška nenusiplaunanti spalva;
  • atsparumas drėgmei;
  • atsparumas karščiui;
  • atsparumas cheminiam poveikiui.

Savaime suprantama, kad pirkdami prekę internetu negalėsite jos pačiupinėti ir rankomis pajusti siūlų tvirtumą ar elastingumą. Visada skaitykite prekių aprašymus. Juose labai išsamiai būna pateikta informacija apie siūlų sudėtį bei savybes. Niekada nesusigundykite nusipirkti pačių pigiausių parduodamų siūlų. Prasta prekės kokybė paveiks Jūsų mezginio grožį. Silpni ir nekokybiški siūlai sumegzti visada atrodo menkaverčiai. Negailėkite pinigų kokybiškiems siūlams. Tuo tarpu siūlo stiprumą galima patikrinti jį tempiant su rankomis į dvi priešingas puses – kuo siūlas sunkiau nutrūks, tuo jis stipresnis.