Kokia galėtų būti pavasarinė puokštė?

Sulaukėme pačio gražiausio ir spalvingiausio metų laiko – pavasario. Daugelis norėtume pavasarinės gaivos atsinešti  į namus, juos dekoruojant gėlėmis, tačiau galbūt kai kam kyla klausimas, kokia turėtų būti pavasarinė puokštė. Kokios gėlės geriausiai tinka, kokie spalvų deriniai turėtų vyrauti?

Visi tikriausiai sutiksime, kad tulpės yra vienos populiariausių pavasario gėlių. Nors ypač mėgiamos pačios pirmosios, pasirodančios prekyboje tulpės ankstyvą pavasarį, tačiau ir vėliau jos gali stebinti savo spalvų ir rūšių įvairove. Kad tulpių puokštė atrodytų šventiškiau, ją galima paįvairinti žalumynais, gluosnių šakelėmis, smulkesnių žiedų gėlėmis, kaip alstromerijos, eustomos, frezijos.

Ryškių spalvų pavasarinė puokštė

Pavasarį, ypač balandžio, gegužės mėnesiais gamtoje galime pamatyti daug ryškių spalvų – sodriai žalią žolę, ryškiai geltonas pienes, įvairių spalvų tulpes. Tai toks metų laikas, kai gamta yra pačioje savo gyvybingumo kulminacijoje. Dažai mes stipriai jaučiame šį gamtos pulsavimą ir mūsų viduje taip pat atsiranda daugiau džiaugsmo, energijos, geros nuotaikos. Todėl nieko nuostabaus, kad pavasarį mus labiau traukia tos ryškios, šiltos spalvos, norėtume daugiau jų turėti savo namuose. Tad visada džiaugsimės, jei namuose bus ryški, įvairiaspalvė pavasarinė puokštė. Ji suteiks namams puošnumo, kels nuotaiką ir džiugins mus pačius.

Visada galime paprastoje parduotuvėje įsigyti keletą tulpių ar narcizų žiedų ir juos pasimerkti namuose. Tačiau šios gėlės nė iš tolo neprilygsta pavasarinei puokštei, kurią komponuoja patyrę floristai. Tokia puokštė stebina suderintomis tarpusavyje spalvomis bei kruopščiai sudėliotais žiedais, kurie suteikia gražią ir elegantišką puokštės formą. Norintiems šventiškos ir grakščios pavasarinės puokštės patariame apsilankyti gėlių parduotuvėje Vilniuje.

Kur galima užsakyti pavasario gėlių puokštę?

Pavasarinių puokščių galima rasti Vilniuje, „Flower Shop“ gėlių parduotuvėse. Gėlių kompozicijas kuria patyrusi floristė Inesa. Ji išpildys individualų jūsų norą dėl puokštės, pasiūlys įdomių, kūrybiškų sprendimų, parinks jūsų mėgstamus spalvų derinius.

Gėles taip pat galima užsakyti interneto svetainėje flowershop.lt. Šioje svetainėje rasite daug puokščių pavyzdžių, taip pat ir kaip atrodo pavasarinė puokštė. Galite išsirinkti jums patikusias gėles ar pasikonsultuoti telefonu su floriste ir atrasti unikalų puokštės sprendimą. Bet kokiu atveju, užsakinėjant gėles internetu jums nereikės išeiti iš namų ir galėsite pavasarine puokšte pradžiuginti mylimą žmogų ar papuošti ja savo namus. Užsakytas gėles kurjeris pristatys nemokamai Vilniaus mieste. Tai labai patogi paslauga, kuri taupo jūsų laiką ir energiją.