Kodėl svarbu rasti tinkamą partnerį ir patenkinti seksualinius potraukius?

Mūsų protas toks kūrybingas, kad nuolat, net patys to nesuvokdami, siekiame patenkinti savo neišsenkamą naujų pojūčių smalsumą. Šis reiškinys psichologijoje plačiai aptariamas kaip „naujų dirgiklių poreikis“. Tam, kad jį patenkintų, kai kurie žmonės imasi išbandyti naujas, dar niekada nemėgintas veiklas: užsiima ekstremaliu sportu, keičia darbą, o kartais net nuobodulį bando užmušti alkoholiu. Tačiau mažai kas supranta, kad pasitenkinimas gyvenimu prasideda nuo asmeninių santykių. Pasiseka tiems, kurie kelyje sutinka tinkamą partnerį, galintį išpildyti slapčiausias svajones, o ką daryti tiems, kurie bijo atskleisti savo fantazijas ar net nesutiko savo mylimojo?

Kaip plėtoti ir ugdyti fizinį potraukį poroje?

Psichologai ir santykių ekspertai šiandien pripažįsta, kad fizinis poros ir jos seksualinio gyvenimo potraukis yra toks pat svarbus kaip ir bendravimo bei interesų panašumai. Kai nesutinkame tinkamo partnerio svajonėms įgyvendinti, atsisakome santykių ir pradedame ieškoti pilnatvės kitose gyvenimo srityse arba bandome rasti supratimą kito žmogaus glėbyje.

Jei nealpstate dėl to vienintelio ar jo neradote, neskubėkite plėtoti santykių su netinkamu žmogumi dėl seksualinio suderinamumo svarbos. Mat šį neatitikimą santykių ekspertai laiko vienu dažniausių susituokusių porų skyrybų atvejų. Taigi, jei jau supratote, kad jūsų seksualinių fantazijų išsipildymas yra be galo svarbus santykių aspektas – pasirinkite tinkamą partnerį, o jo ieškoti galite sex pažintys.

Pažinkite save, kad galėtumėte išsirinkti tinkamą partnerį

Sulaukę brendimo, kai mūsų kūnas pradeda bręsti, susiduriame su naujais pojūčiais, nedrąsiai žiūrime į nuogą priešingos lyties kūną ir bandome patirti pirmuosius malonumus. Savęs pažinimas dažnai yra natūralus procesas, nereikalaujantis ypatingo skatinimo, tačiau suaugę dažnai vis dar būname sutrikę ir nesuprasti.

Taigi pasistenkite prisiminti savo pirminius jausmus, suteikite sau tinkamą vardą, analizuokite, kas jums patinka, kas nekelia jokių jausmų, galbūt yra kažkas, apie ką nuolat paslapčia svajojate? Galbūt jus sužavėjo knygoje aprašytos pornografinės scenos? O gal paslapčia svajojate tapti erotinio filmo personažu, laisvai patenkinti visus jūsų norus, bet manote, kad taip pasisekė tik filmo herojui? Klaida – taip pat galite pasiekti tai, ko norite. Pažintysxxl padės jums atsiskleisti ir surasti savo erotinį kelią, kuris padės išsilaisvinti jūsų norams ir slapčiausioms svajonėms, apie kurias galite tik pasvajoti.