Kodėl šiltinimas biria mineraline vata yra toks populiarus?

Mineralinė vata naudojama jau dešimtmečius apšiltinant Europos gyventojų namus. Ji taip pat plačiai paplitus Kanadoje bei JAV, o jos naudotojų rinka vis didėja. Kodėl taip auga šios vatos populiarumas pasaulyje?

Tai viena iš už prieinamiausią kainą naudojamų namą apšildančių statybinių medžiagų. Mineralinė vata leidžia tiek statybininkams, tiek namų savininkams pasirinkti geriausią variantą už tinkamiausią biudžetą. Ir taip pasiekti aukščiausio klasės rezultatus.

Ši vata yra saugi ne tik gaminti, bet ir montuoti bei naudoti žmonėms. Įvairių sveikatos ir saugos tyrimų dėka, mineralinės vatos izoliacijos gaminiai yra testuojami jau virš 75 metų. Tokia tyrimų gausa parodo, kad ji yra kruopščiai įvertinta izoliacinė medžiaga rinkoje. Atsižvelgiant daug metų į klientus, ši vata pritaikyta pagal Jų pageidavimus.

Tinkamai sumontuota biri mineralinė vata nesėda ir yra atspari korozijai. Todėl nereikalingi papildomai kainuojantys taisymai ar medžiagos papildymai. Witas naudojama mineralinė vata užtikrina ilgaamžiškumą.

Įrengti mineralinės vatos apšiltinimams nereikalinga jokia papildomų įrenginių nuoma. Ji yra montuojama turima specialia pūtimo įranga.

Garsas daugumai mūsų yra kasdienė gyvenimo dalis. Tačiau per didelis triukšmas sukelia stresą ir diskomfortą. Ar šis triukšmas ateitų iš lauko, kaimynu ar namo viduje. Witas naudojama mineralinė vata yra efektyvus garso sugėrėjas, todėl prisideda ne tik prie gyventojų šiluminio, bet ir akustinio komforto.

Mineralinė stiklo vata nesugeria ir nesulaiko drėgmės.

Lietuva papuola į aukštos drėgmės zonas. Drėgmės lygis siekia 70%+ , todėl mūsų šalies oras ir yra dažnai toks slegiantis. Namas tokiame klimate turi būti ypač apsaugotas nuo drėgmės poveikio jo karkasui ir gyventojams.

Oro tarpo šiltinimas biria mineraline vata nesugeria drėgmės, todėl ji nepatenka į Jūsų namų vidu ir nesukelia slogaus jausmo namuose.

Medžiagos tekstūra turi būti tinkama oro tarpų užpildymui sienose. Kadangi šiltinančios perdangas medžiagos turi užpildyti nelygius, grublėtus su skylutėmis paviršius. Mineralinės vatos biri tekstūra užpildo šias mažas ertmes.

Svarbu nepamiršti, jog menkiausios skylutės gali pakenkti šilumos izoliacijai žiema ir vasara. O šie birūs Witas naudojami vatos pluoštai sukuria tankų kilimėlį visose namo ertmėse.