Kodėl reikėtų naudoti veido toniką?

Apsvarstykite toniką kaip naują plaukų laką. Žinome, ką galvojate – vienas skirtas plaukams, kitas – odai, ir jie neturi nieko bendro. Išskyrus tai, kad jie abu yra produktai, kurie kažkada buvo įtraukti į grožį. Anksčiau plaukų lakas buvo blogas, nes palikdavo plaukus trapius ir kietus. Jie padarė darbą, bet plaukai tiesiogine prasme nejudėjo po kelių papurškimų. Dabar naujos formulės reiškia, kad plaukų lakas tinka įvairioms plaukų tekstūroms ir gali padaryti daug daugiau nei išlaikyti plaukus vietoje.  Jie taip pat gali suteikti apimties ir kovoti su garbanomis.

Panašiai buvo modernizuotas ir tonikas. Anksčiau jis buvo skirtas riebiai odai paaugliams, kuriems reikėjo sušvelninti išblyškimus ir blizgesį. Bet kaip ir plaukų lakas, kiekvienam odos tipui yra tonikas, atitinkantis jūsų poreikius. Ir toneriai nuėjo ilgą, ilgą kelią. Veido tonikai sugrįžo dėl didelio Korėjos 10 žingsnių odos priežiūros režimų populiarumo.

Veido tonikas iš esmės yra tarpinis odos priežiūros etapas. Jis skirtas naudoti nuplovus veidą, bet prieš naudojant serumą ar drėkinamąjį kremą.

Veido tonikai paruošia odą drėkinamiesiems kremams ir serumui, tuo pačiu pašalindami riebalų perteklių ir įsisenėjusius nešvarumus ar makiažo likučius, likusius ant veido po plovimo. Tačiau jie nepakeičia veido plovimo. Tiesiog pagalvokite apie veido tonikus kaip apie papildomą priemonę, o ne apie jūsų odos priežiūros rutiną.

Tačiau šiuolaikiniai toneriai peržengia šį pagrindinį vaidmenį. Jie naudojami įvairioms odos problemoms spręsti – nuo spuogų iki sausumo iki senėjimo.

Kaip ir jų pirmtakai, kai kurie tonikai yra skirti riebiai odai. Tonikas su glikolio ir salicilo rūgščių deriniu gali išlaikyti riebią odą matinę visą dieną.

Tačiau dabar yra sausesnių odos tipų tonikų, kuriuose yra drėkinančių ingredientų. Kai kurios naujesnės formulės yra netgi tonerio ir serumo hibridai, turintys didesnę gelio ar losjono tekstūrą.

Apsilaikykite puslapyje shopmesoderma.eu ir išsirinkite sau geriausią veido priežiūros priemonę.