Ko nori moterys ir ką joms gali pasiūlyti vyrai?

Apie moterų bei vyrų santykius yra išleista labai daug populiarios literatūros, taip pat galima rasti ir gana daug mokslinių straipsnių, kur bandoma suvokti – kas lemia, kad moterys ir vyrai yra tokie skirtingi. Atrodo, kad neturėtumėte būti tokie įvairūs, kai esame tos pačios rūšies.

Tačiau esame. Žinoma, kiekvienas asmuo yra unikalus, tačiau galima pamatyti tam tikras tendencijas, kurios matomos to pačios lyties žmonių grupėje.

Moterys – jausmingesnės?

Nors dažniausiai juokais sakoma, kad moterys yra kur kas jausmingesnės, tačiau išties, tai yra ne juokas. Net mokslininkai ne kartą bandė suprasti, kodėl moterų emocijos yra kur kas ryškesnės. Ir moksliškai tai pavyko padaryti. Paprasčiausiai už tai yra atsakingi hormonai, kurie lemia savijautą ir kurie lemia potyrius, kurie dažniausiai „iššaukia“ tam tikras emocijas.

Žinoma, vienos moterys yra kur kas labiau jausmingos, kitos – mažiau, tačiau tradiciškai, tyrimai rodo, kad moterys apskritai yra kur kas jausmingesnės nei vyrai.

Reikia tik rūpesčio…

Dažniausiai moterys teigia, kad iš vyrų reikia rūpesčio, kuris parodo, kad jos jiems yra reikalingos. Klaidingai suvokiama, kad toks rūpestis dažniausiai susijęs su vaikiškumu, kad atrodo, jog moterims norisi, kas jos būtų prižiūrėtos tarsi vaikai. Toks požiūris nėra teisingas, kadangi visi žmonės nori būti mylimi ir jeigu tai įmanoma gauti iš žmogaus – kodėl gi ne. Dažniausiai meilė ir pasireiškia rūpesčiu. Tokiu atveju moterys vyrams irgi teikia tokį pat atgalinį ryšį.

Vyras – tik patogumui

Dažnai moterys renkasi vyrus tik tam, kad jie padėtų kur kas paprasčiau gyventi. Arba tokiu atveju, kai reikia sutvarkyti tam tikras problemas, kurios kyla gyvenime. Toks požiūris yra labai blogas, kadangi vyras turi papildyti gyvenimą, padaryti jį kur kas gražesniu, tačiau netvarkyti problemų su kuriomis susiduria moterys. Štai todėl siūlome pirmiausia susitvarkyti savo gyvenimą, o tik paskui ieškoti vyro, kuris gali jį papildyti.

Kuo daugiau meilės jusite sau – tuo jos daugiau galėsite pasiūlyti ir kitam žmogui.

Šaltinis: Apie laiką, laimę ir… jausmus