Keli kino filmų žiūrovams įdomūs faktai

filmai.in

Sutikite, turbūt būtų labai sunku rasti žmogų, kuris nemėgtų žiūrėti filmų. Tai gali tapti smagia pramoga, puikiu atsipalaidavimo būdu, savišvietos ir socializavimosi priemone. Todėl neabejotinai kiekvienas iš jūsų per savo gyvenimą esate peržiūrėję ne vieną šimtą įvairių filmų ir serialų, apie kuriuos esate susidarę savo asmeninę nuomonę. Trumpiau tariant, kiekvienas iš mūsų turime savitą skonį ir požiūrį į kino filmus, todėl kalbėti apie tai, kas yra geras, o kas yra prastas filmas – tikrai nereikėtų. Kur kas įdomiau įvardinti bent keletą daugeliui kino filmų žiūrovų negirdėtų faktų.

  • Aktorius O.J. Simpson galėjo tapti pagrindiniu „Terminatorius“ filmo herojumi, tačiau J. Cameron nusprendė, kad jo būdas buvo „pernelyg švelnus“ tokiam tamsiam personažui.
  • Ar žinote, kokį garsą filme „Jūros periodo parkas“ skleidė velociraptoriai? Tai buvo vėžlių poravimosi metu skleidžiamas garsas.
  • Filmas „Psichopatas“ (angl. „Psycho“) buvo juodai baltas todėl, kad Hičkokas sulaukė nepalankios reakcijos dėl duše vykstančios scenos, kuri buvo pernelyg žiauri.
  • Svarbi filmo „Bulvarinis skaitalas“ (angl. „Pulp Fiction“) scena, kurioje Vincentas Mijai duria adata į širdį, iš tikrųjų buvo nufilmuota „atbulai“. Todėl J. Travolta šioje scenoje adatą traukia, o ne ja duria.
  • Kuomet buvo filmuojamas filmas „Poltergeistas“, Robis iš tikrųjų buvo prismaugtas robotizuoto klouno. Tačiau apie tai Spielberg suprato tik tuomet, kai berniukas pamėlo.
  • Filme „Ištrūkęs Džango“ (angl. „Django Unchained“) yra scena, kurioje Leonardo DiCaprio supykęs sudaužo stiklą ir susikruvina ranką. Tačiau viskas įvyko iš tiesų – tai buvo nelaimingas nutikimas, kurį Tarantino vis dėlto nusprendė palikti filme.
  • Filmo „Tylioji kalva“ (angl. „Silent Hill“) veiksmo vieta yra paremta iš tikrųjų egzistuojančia vietove – tai Centralijos miestas, esantis Pensilvanijoje. Jis beveik visiškai apleistas, tačiau kiekvienas, aplankantis šią vietą, patvirtina, kad ji yra labai nemaloni ir bauginanti.
  • Aktorius Gregory Peck suvaidino 1976 filme „Ženklas“ (angl. „The Omen“) norėdamas suvaldyti savo „vidinius demonus“ – jo sūnus nusižudė prieš atranką į šį filmą.
  • Filme „Pagirios Las Vegase“ (angl. „The Hangover“) aktorius Ed Helms iš tikrųjų neturėjo vieno danties. Paauglystėje jam implantavo dantį, o filmavimui jis buvo išimtas.

Įdomiais faktais pasidalino https://www.filmai.in/