Keletas praktiškų stiliaus įžvalgų juvelyrinių dirbinių pasirinkimui

Juvelyriniai dirbiniai

Kiekviena moteris neabejotinai dievina juvelyrinius dirbinius. Jie ne tik suteikia daugiau elegancijos, tačiau taip pat kiekvienos iš mūsų įvaizdžiui gali suteikti daugiau žavesio ir spindesio, traukiančio aplinkinių dėmesį. Tačiau juvelyrinių dirbinių pasirinkimas ir jų suderinamumas yra labai atsakinga užduotis, kuriai būtina skirti pakankamai didelį dėmesį, todėl siekiant, kad savo įvaizdžio formavimo metu pasitelkti juvelyrinius dirbinius jums būtų lengviau, siūlome atsižvelgti į kelis patarimus.

Sluoksniuokite savo juvelyrinius dirbinius

Iki šiol manėte, kad renkantis papuošalus negalima sau leisti pasirinkti daugiau nei kelių? Laimei, tokia taisyklė neegzistuoja! Galite drąsiai sluoksniuoti daugybę papuošalų, tokiu būdu suteikdamos savo įvaizdžiui ypatingą originalumą ir žavesį. Žinoma, jei nusprendžiate sluoksniuoti papuošalus, tuomet turėtumėte nuspręsti, kokios rūšies juvelyrinius dirbinius pasirinksite.

Pavyzdžiui, jei imatės sluoksniuoti kaklo papuošalus, tuomet neturėtumėte kartu pradėti sluoksniuoti ir apyrankių ar žiedų. Papuošalų sluoksniavimo atveju turite susitelkti į konkrečią kūno vietą, kuriai bus skirti pasirenkami juvelyriniai dirbiniai. Priešingu atveju visko gali būti pernelyg daug, o tai pablogintų galutinį rezultatą.

Kartais per daug yra tiesiog per daug

Juvelyriniai dirbiniai yra labai galingos įvaizdžio detalės, todėl kartais vos vienas ar keli juvelyriniai dirbiniai gali turėti didžiulę reikšmę jūsų formuojamam įvaizdžiui. Todėl niekuomet nevertėtų pamiršti apie saiką. Turėtumėte pasistengti atrasti optimalų balansą ir neleisti sau pasirinkti per daug. Įžymioji Coco Chanel mėgdavo sakyti, kad prieš paliekant namus reikėtų pažvelgti į veidrodį ir nusiimti vieną aksesuarą.

Juvelyrika internetu

Sakoma, kad auskarai pasako, kas jūs esate

Jūsų auskarai gali labai daug pasakyti apie jūsų asmenybę. Be to, tai yra labai matomi aksesuarai, kurie taip pat turėtų būti optimaliai priderinti prie odos, plaukų, veido formos ir jūsų pasirenkamų drabužių. Pavyzdžiui, jei jūsų plaukai yra trumpi, vidutinio dydžio sidabriniai auskarai gali tikti kuo puikiausiai. Tuo tarpu, jei jūsų plaukai yra ilgi ir prigludę, galėtų puikiai tikti ilgesni auskarai. Žinoma, reikėtų atsižvelgti ir į jau minėtą veido formą. Pastaruoju atveju galite kliautis labai paprasta taisykle ir rinktis auskarus, kurie yra priešingi jūsų veido formai.

Eksperimentuokite su papuošalais

Taip, jūs supratote visiškai teisingai – privalote sau leisti eksperimentuoti renkantis juvelyrinius dirbinius, jei galiausiai norite atrasti pačius tinkamiausius derinius. Nors visuomet verta atsižvelgti į šiuolaikines mados tendencijas ir bazinius stiliaus ekspertų patarimus, vis dėlto kiekvienai iš mūsų tinka skirtingi stiliaus sprendimai. Todėl net jei iki šiol buvote linkusios vadovautis labai griežtomis taisyklėmis, dabar būtų pats metas suteikti sau daugiau laisvės ir išbandyti naujus juvelyrinių dirbinių derinius.

Žiedų niekuomet nebūna per daug

Žiedai yra vienos iš tų stiliaus detalių, kurių tiesiog niekuomet nebūna per daug. Ir šiuo atveju jūs taip pat galite rinktis žiedų sluoksniavimą, tokiu būdu suteikdamos savo įvaizdžiui ypatingo žavesio. Tuo tarpu, jei iki šiol jūs nebuvote bandžiusios mūvėti daugiau nei vieno ar dviejų žiedų vienu metu, taip pat turėtumėte leisti sau paeksperimentuoti – niekuomet negalite žinoti, kokį puikų derinį jums pavyks atrasti ir kaip reikšmingai jis pagyvins jūsų stilių.

SVARBU: Didelį žiedų asortimentą rasite https://dote.lt/ziedai/.

Jūsų drabužiai ar aksesuarai – ką pasirinkti?

Kasdien jūs turite priimti labai svarbų sprendimą ir pasirinkti, kas jūsų formuojamame įvaizdyje bus svarbiausia – drabužiai ar aksesuarai. Labai originalus ir į akį akimirksniu krentantis juvelyrinis dirbinys gali reikšmingai pakoreguoti net ir labai blankų bei niekuo neišsiskiriantį įvaizdį, tačiau jei jūsų drabužiai atrodo labai prabangiai, pasirenkami juvelyriniai dirbiniai tokiu atveju turėtų būti labiau minimalistiniai.