Karingasis šratasvydis: bernvakariui, gimtadieniui ir net įmonėms

sratasvydisŠratasvydis (angl. airsoft, todėl dažnai girdimas airsofto pavadinimas) – karingas žaidimas, dažniausiai tapatinamas su vyriškos lyties atstovais, tad laikomas puikia pramoga bernvakariui – vieno kompaniono išlydėtuvėms žengiant nauju gyvenimo keliu. Visgi, tai ne tik vyrams tinkamas žaidimas, nors ir labiau subalansuotas jiems.

Pramogauti su ginklu rankoje – įdomu, azartiška. Tai suteikia daugybę emocijų, tačiau klaidos nors ir nedovanotinos (komandos nariai dėl pralaimėjimo tikrai per petį nepatapšnos), bet bent jau nepavojingos – šratasvydis tik žaidimas, kad ir kaip stipriai į jį įsijausite. Taigi – išmėginti galite net jei ir šiek tiek bijote.

Bernvakariams ar gimtadieniams šratasvydis suteikia daugiau šarmo, o laikas bėga taip greitai, kad net nespėji apie tai pagalvoti. Tad kam švaistyti jį baruose, naktiniuose klubuose ar kitose banaliose pramogose kai su geriausiai savo draugais gali tikrai linksmai ir aktyviai pašėlti mūšio lauke. Be to, tai ne šiaip pasišaudymas ginklų imitacijomis, bet taip pat ir karybos profesionalų instruktažas, paversiantis Jūsų pramogą maksimaliai panašią į tikrą karinį mūšį. Tam pasitelkiami ir kiti kariniai „žaisliukai“, tarp kurių dūminės granatos, užmaskuotos transporto priemonės ir kt.

Kelių valandų šratasvydžio žaidimas nepalieka abejingų, o nuotykių bagažas būna papildytas taip stipriai, jog kurį laiką tikrai nėra būtinybės leistis į pramogas – galima gyventi vien tik įspūdžiais, kuriais norėsis dalintis su visais: šeimos nariais, draugais, kolegomis…

Vaikams ši pramoga nėra tinkama, kadangi tai ne tik žaidimas su ginklais, bet ir sudėtingas planavimas, daugybė taktikos užduočių ir kitos detalės, kurios orientuotos į išsilavinusius, analitinį ir loginį mąstymą turinčius žmones, gebančius greitai priimti naudingus, bet kartu ir saugius sprendimus. Juokaujama, kad moterys šiek tiek pristabdo vyrus, todėl jie neprisiverda košės, lemiančios greitą mūšio pralaimėjimą. Tad šratasvydis puikiai tinka mišrioms komandos. O kartas gal vertėtų išmėginti ir moterų prieš vyrus variantą? Pasirinkimas – Jūsų reikalas, o specialistai paruoš viską taip, kad Jums būtų tikrai įdomu, patrauklu ir jokiu būdu ne nuobodu!