Kaljanai namams ar kaljano nuoma šventei

Kaljanai tai rūkymo prietaisai, kuriuos rūkant dūmas pradžioje pereina per vandenį, o paskui patenka į burną. Jų kilmės šalis Indija, o dabar jie ypač populiarūs rytų šalyse – Turkijoje ir Arabijoje. Saudo Arabijoje nė vienas susitikimas su giminėmis, draugais ar verslo partneriais neapsieina be atsipalaidavimo rūkant kaljaną.

Kaljanai puikiai paįvairina šventes, malonu jais pasimėgauti draugų rate savaitgalį.

Kam skirtas kaljanas ir iš ko jis pagamintas?

Atsipalaidavimo būdas rūkant kaljaną Lietuvoje taip pat seniai žinomas. Gerai tai, kad jo dūmu gali mėgautis ir tie žmonės, kurie įprastai nėra rūkantys. Draugų rate ar giminės šventėje kaljanas padeda atsipalaiduoti, pailsėti, suburia žmones artimesniam bendravimui ir tampa tam tikra meditacija. Lėtai kylantis dūmas ir apėmęs svaigulys leidžia kompanijai panirti į palaimos būseną.

Nuomojantys sodybas, restoranų, kavinių, barų savininkai, suteikę galimybę pasimėgauti kaljanu savo svečiams, įgyja pranašumą prieš savo konkurentus.

Kaljanas susideda iš indo vandeniui, metalinio strypo, vamzdelio, keramikinio puodelio tabakui. Siaurėjantis indas vandeniui dažniausiai būna pagamintas iš įvairių spalvų stiklo. Jis sujungtas su metaline dalimi, kuri suteikia daiktui savitą stilių. Kartais ši dalis gali būti medinė, tačiau dažniausiai ji pagaminta iš nerūdijančio plieno. Vamzdelis yra lankstus, jis užsibaigia kandikliu. Kaljanas turi apatinę ir viršutinę dalį, kurios hermetiškai sujungtos, viršutinė dalis užsibaigia lėkšte. Įsigijus kaljaną reikėtų nepamiršti pasirūpinti ir priedais, specialiu tabaku, taurelėmis, kokoso anglimis ir kt.

Kaljano nuoma

Jeigu jus vilioja atsipalaidavimo ir laiko praleidimo būdas rūkant kaljaną, bet dar nesate pasiruošę įsigyti, galite tiesiog išsinuomoti parai ar savaitei. Kaljano nuoma pravers ir tuo atveju, jei organizuojate gimtadienį, vestuves ar vakarėlį ir norite svečius nustebinti originalia pramoga.

Prietaisą galite išsinuomoti „HookahGO“ parduotuvėse Vilniuje ir Rokiškyje. Kartu su kaljanu gausite visus reikalingus priedus – jums tereikės nusipirkti specialiai tam skirto tabako. Minėtoje parduotuvėje galėsite išsirinkti jums patinkantį kaljaną iš įvairių stilių, rūšių prietaisų, tai padės apsispręsti, jei ateityje sugalvosite jį įsigyti.

Išsinuomoti kaljaną yra žymiai pigiau nei įsigyti naują, kokybišką prietaisą. Pavyzdžiui, išbandę jį už 25 eurus parai ar už 15 eurų daugiau nei 5 dienoms, galėsite susidaryti savo nuomonę, ar jums tikrai patinka toks atsipalaidavimo būdas, ar norėtumėte juo mėgautis periodiškai savaitgaliais, po darbo dienos. Apsisprendę įsigyti jau išmėgintą kokybišką prietaisą, nesigailėsite, kad veltui iššvaistėte pinigus.

Kaljano nuoma galima Vilniuje, adresu Architektų g. 87, Lazdynai; Rokiškyje jums bus pristatytas kaljano komplektas į sutartą vietą.

Kaljanai namams ir šventėms

Norintys įsigyti šį prietaisą tai gali padaryti parduotuvėje internete hookahshop.lt Čia rasite didelį kaljanų, jų priedų ir aksesuarų pasirinkimą. Renkantis sau tinkamą reikėtų atkreipti dėmesį, kokioje šalyje kaljanai pagaminti, iš kokių medžiagų. Pigiausi yra kiniški modeliai. Kaljanai iš Egipto ir Turkijos yra brangesni ir geresnės kokybės. Šių prietaisų kaina skiriasi ir dėl medžiagų, iš kurių pagaminti. Anksčiau viršutinei daliai buvo naudojama mediena, o dabar dažniausiai – nerūdijantis plienas, kuris yra tvirtas ir ilgaamžis. Brangiuose, išskirtiniuose modeliuose vietoje nerūdijančio plieno pasirenkamas auksas ar sidabras. Vietoje stiklinės kolbos kartais naudojama brangi krištolinė. Patariama įsigyti 30-60 cm aukščio kaljaną, patogų rūkyti ir lengvai surenkamą.

Išsirinkę prietaisą, kurį naudosite namuose, nepamirškite įsigyti šių priedų:

  • kaitlentę ar turistinę viryklę, skirtą uždegti anglis namuose ar lauke;
  • natūralias kokoso anglis;
  • karščio kamerą ar foliją;
  • žnyples;
  • vienkartinius kandiklius;
  • specialų tabaką.

Kokį skonį suteiks rūkomi kaljanai didžia dalimi priklauso nuo tabako. Tabako rūšys yra labai įvairios, tikri profesionalai yra išbandę įvairius tabako derinius ir gali sukurti unikalius skonius derindami kelių rūšių tabaką. Galima išskirti tris rūšis:

  • Masilinis, į kurį dedama obuolių, mėtų, vynuogių, melionų ir kt. aromatų.
  • Tombakas, vadinamas grynas tabakas.
  • Žurakas – tai tarpinis variantas tarp pirmojo ir antrojo.

Kaljanai šventėje su profesionalų priežiūra

„HookahGO“ komanda siūlo paslaugą – tai kaljanai jūsų šventėje. Į šventę atvyks profesionalai su aukštos kokybės prietaisais ir reikalingais priedais. Jie pasirūpins kaljano paruošimu ir priežiūra, pagal jūsų poreikius parinks gero dūmo intensyvumą – nuo švelnaus, tinkančio pradedantiems iki stipraus ir svaiginančio.

Jums ir jūsų svečiams teliks mėgautis atpalaiduojančia sesija rūkant kaljaną.