Kaip žiemos sezonu jaustis šiltai ir atrodyti stilingai?

Stebuklingas metų laikas pamažu artėja. Mes visi mėgstame žiemą dėl sniego ir atostogų, kurias leidžiame su šeima. Tačiau kai galvojame apie visus drabužius, kuriuos turime apsirengti, kad sušiltume, akimirkai susimąstome.

Nors lauke šalta ir tenka dėvėti daugiau drabužių, kurie apsunkina, vis tiek galite būti gerai apsirengę. Tiesiog eikite pro vietinius butikus ir pažiūrėkite. Yra keletas patarimų kaip žiemą būti stilingiems ir nesušalti.

Megztiniai

Dėvėdami puošnų megztinį išnaudokite šaltį, kad būtų šilta ir jauku tuo pačiu metu. Šiai žiemai rinkitės ilgesnį ir platesnį megztą megztinį. Juos galite derinti su džinsais ar antblauzdžiais, aukštais ar trumpais aulinukais, švarku ar paltu.

Kombenezonai moterims

Tai labai patogus pasirinkimas. Kombenezonų yra įvairiasių rūšių. Su žieminiu komebenzonu jausitės patogiai ir šiltai. Šis pasirinkimas labai tinkamas aktyvioms pramogosms. Pavyzdžiui ilgiems pasivaikšiojimams miške ar slidinėjimui su vaikais rogutėmis. Taip pat, kombenzonai, kurie skirti laisvalaikiui yra tinkami jaukiai leisti laiką namuose, o prireikus greitai išbėgti iš namų, užtenka užsimesti tik šiltesnę striukę. Šių kombenezonų yra įvairiausių splavų ir raštų, nuo žaismingų iki visai paprastų.

Striukė

Jūsų striukė suteikia jums didžiausią šilumą. Todėl rinkdamiesi įsitikinkite, kad ji yra dirbtinio arba vilnos pamušalo, kad būtų papildomos šilumos. Taip pat išsiaiškinkite koks užpildas yra striukės viduje, pūkai, plunksnos ar koks kitoks sintetinis pakaitalas. Visada rinkitės tokias striukes, kurios jums labiausiai tinka ir su jomis gražiai atrodote.

Tačiau jei tikrai norite būti madingi šį sezoną, galite įsigyti pūkuotą striukę arba meškiuko paltą. Jie šiemet yra labai populiarūs. Ir tai puiku, nes jie yra šilčiausias pasirinkimas.