Kaip užtikrinti, kad šalti orai neigiamai nepaveiktų jūsų stiliaus

Kai kalbama apie žiemos garderobą, svarbiausias tikslas turėtų būti apsisaugoti nuo šalto oro. Tačiau tai nereiškia, kad žiemos mada negali būti įdomi ir žavinga. Dabar, kai jau atidėjote į šalį savo vasariškas sukneles, galbūt žiemiškam garderobui nejuntate tokio didelio įkvėpimo, tačiau nepaisant šalčio ir drėgnų, tamsių vakarų, šiuo metų laiku nereikia leisti, kad žiemiški orai neigiamai paveiktų jūsų stilių. Todėl pateikiame jums ne vieną praktišką patarimą, kuris padės visuomet atrodyti nepriekaištingai – net jei už lango spaudžia didelis šaltukas.

Atkreipkite dėmesį į orų prognozę

Tai akivaizdžiausias, bet kartu ir svarbiausias patarimas. Turėti su savimi šalikus, kepures, pirštines ir skėčius gali būti tikras vargas, tačiau tai nėra būtina visą žiemą. Jei žinote, kad temperatūra bus šiek tiek aukštesnė arba kad lietaus nenumatoma, galite atitinkamai apsirengti ir į rankinę įsidėti tik tai, ko reikia, o ne visą žiemos garderobą. Lygiai taip pat, jei iš anksto žinosite, kad bus -10°C, galėsite daug geriau susidoroti su stichija, nes būsite tikros, kad pasiimsite tai, ko jums reikia.

Elkitės išmintingai

Kartais žiema reikalauja, kad rinktumėmės patikimus, oro sąlygas atitinkančius drabužius, o ne aukščiau visko vertintume madą. Tai reiškia: iki pavasario susipakuokite batelius be kulno, palikite spintoje lengvas sukneles, kol kas atsisveikinkite su pečių nedengiančiais viršutiniais drabužiais ir rinkitės žiemai atsparius drabužius, kurie išlaikys šilumą ir apsaugos jus nuo drėgmės.

Niekada neatrodysite gerai, jei į darbą ateisite permirkusios, nes neapsivilkote tinkamo palto, arba parodysite nuo didelio šalčio ryškiai raudonomis pavirtusias kulkšnis. Be to, nepamirškite, kad atšiaurus žiemos oras gali sugadinti tam nepritaikytus drabužius. Ir viso to tikrai pakanka, kad suprastumėte, jog šaltu ir drėgnu oru išmintingas elgesys yra svarbiau už stilių. Tačiau atminkite, kad išmintingi sprendimai vis dar gali būti elegantiški.

Pasirūpinkite žiemai atspariais drabužiais

Nors skirtingų sandalų porų galite turėti daugiau nei yra dienų visoje savaitėje, greičiausiai turite tik porą tvirtų ir patikimų batų, kurie tiks žiemą, o tai reiškia, kad tikrai turite jais pasirūpinti. Įsigykite apsauginių purškiklių zomšai ir odai bei visada stenkitės juos tinkamai prižiūrėti, kad galėtumėte juos dėvėti sezoną po sezono.

Investuokite į kelis skirtingus paltus

Taip, moteriški paltai nėra iš pigiųjų, bet didžiąją metų dalį kasdien dėvėsite vieną, todėl verta įsigyti daugiau nei vieną, kad iki balandžio mėnesio nebūtumėte apsirengusios tuo pačiu drabužiu. Turėkite kelių skirtingų stilių paltus, kad turėtumėte ką nors kiekvienai progai ir nesijaustumėte nuobodžiai jį dėvėdamos. Taip kiekvienas drabužis tarnaus daug ilgiau.

Nešiokitės tinkamą rankinę

Šaltas oras neišvengiamai reiškia, kad tenka dėvėti vieną sluoksnį ant kito, kuriuos vėliau tenka nusimesti kaskart įlipus į automobilį, atėjus į darbą ar užėjus į kavinę. Vietoj to, kad juos visus nešiotumėtės, pasiimkite pakankamai didelę rankinę, į kurią galėtumėte viską susidėti vos tik nusivilkusios, ir tai nesukeltų jums jokio vargo. Arba į savo krepšį įsidėkite mažą sulankstomą pirkinių krepšį, kad galėtumėte juo pasinaudoti, kai reikės nusimesti kelis drabužių sluoksnius. Tokiu būdu jūs būsite kur kas geriau pasiruošusios jūsų laukiančiai naujai dienai.