Kaip tinkamai naudoti prezervatyvus

Prezervatyvai.net

Ar žinote, ką reiškia saugus lytinis aktas? Kaip bebūtų, bene kiekvienas žmogus į tokį klausimą atsako teigiamai, tačiau tuomet, kai paprašoma paaiškinti, paaiškėja, kad vis dėlto nemaža dalis žmonių nesivadovauja teisinga informacija ir nežino, kas yra saugus lytinis aktas. Kai kurie žmonės mano, kad mylintis be prezervatyvo ir prieš ejakuliaciją nutraukus lytinį aktą galima apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, tačiau toks požiūris yra labai neteisingas ir neatsakingas. Kadangi tokiu atveju tikimybė pastoti yra labai didelė. Be abejo, daug žmonių vadovaujasi neteisingu požiūriu ir galiausiai susiduria su nepageidaujamu nėštumu, kuris jiems sukelia daug papildomų nepatogumų. Ką jau kalbėti apie tai, kai su tokiomis situacijomis susiduria žmonės, kurie vos vienas kitą pažįsta ir lytinis aktas buvo tik vienadienis žaidimas. Taigi, kaip jau supratote, visuomet verta lytinio akto metu naudoti apsisaugojimo priemones, nepaisant to ar jūs mylitės su nuolatiniu partneriu arba partnere.

Be to, būtina išsklaidyti mitą, kad prezervatyvai susilpnina lytinio akto metu patiriamus pojūčius. Šiuo metu galima naudoti prezervatyvus, kurie lytinio akto metu patiriamus pojūčius paaštrina ir suteikia daugiau malonumo. O visų svarbiausia, kad didesnį malonumą tokiais atvejais gali patirti tiek moteris, tiek ir vyras, todėl jokiu būdu nevertėtų manyti, kad naudodami prezervatyvus jūs suprastinsite savo lytinį aktą ir nepatirsite didelio malonumo, kurį priešingu atveju patirtumėte mylėdamiesi be prezervatyvo.

Kaip bebūtų, apie tinkamą prezervatyvų naudojimą taip pat vertėtų pakalbėti šiek tiek plačiau, kadangi daugybė vyrų nežino, kaip tai reikėtų tinkamai daryti. Taip, galbūt jums atrodo, kad jūs prezervatyvus naudojate tinkamai ir čia nėra nieko sudėtingo, tačiau atliktos apklausos parodė, kad taip pat daugybė vyrų tokias apsisaugojimo priemones naudoja netinkamai, padidindami prezervatyvų pažeidimo tikimybę. Todėl kiekvienas žmogus, kuris gyvena lytinį gyvenimą, neturėtų pamiršti pasidomėti, kaip turėtų būti taisyklingai naudojami prezervatyvai lytinio akto metu.

Naudingais patarimais pasidalino prezervatyvų elektroninė parduotuvė Prezervatyvai.com.