Kaip surasti patikimą elektriką Kaune?

Nors yra daug namų remonto darbų, kuriuos galite atlikti patys, elektros darbus geriausia patikėti profesionalams. Netinkami laidai gali sukelti gaisrą, šoką, elektros smūgį ir kitus pavojus. Svarbu pasamdyti gerą, patikimą elektriką, galintį garantuoti darbams puikius rezultatus. Užuot apsisprendę vien dėl kainos, prieš darydami pavojingą klaidą ištirkite ir patvirtinkite elektriko įgaliojimus. Prašyti rekomendacijų. Rangovai, statybininkai ir kūrėjai dažnai gali pateikti savo rekomenduojamų patikimų elektrikų sąrašą. Iš lūpų į lūpas yra puikus reklamos šaltinis. Pažiūrėkite, ar kas nors iš jūsų draugų ar bendradarbių gali rekomenduoti gerą elektriką iš patirties.

               Aptarkite elektriko kompetencijos sritį. Elektrikai paprastai specializuojasi vienoje arba keliose srityse. Kai kurie gali tvarkyti naujų statybvietės projektus, o kiti gali specializuotis paslaugų iškvietimų ar komercinių pastatų srityje. Svarbu įsitikinti, kad elektrikas Kaune turi patirties, reikalingos spręsti bet kokias problemas ar komplikacijas, kurios gali kilti.

              Paprašykite, kad pamatytumėte elektriko licencijos kopiją. Kiekvienas asmuo, atliekantis elektros darbus, turi turėti licenciją, o ne tik rangovas. Galite patikrinti elektriko licencijavimo būseną naudodami paieškos įrankį internetiniuose puslapiuose. Patikrinkite, ar elektrikas yra apsidraudęs. Nors tai nėra valstybinis reikalavimas, galbūt norėsite pasirinkti elektriką, apsidraudusį civilinės atsakomybės draudimu, jei įvyktų nelaimingas atsitikimas ar padaryta žala jūsų namuose. Jei įmonėje dirba darbuotojai, pagal įstatymą visi elektrikai privalo turėti darbuotojų atlyginimo draudimą. Norėdami gauti papildomos garantijos, paskambinkite draudimo paslaugų teikėjui ir įsitikinkite, kad polisai nepasibaigę. Gaukite nuorodas. Turėdami referentų kontaktinę informaciją skambinkite ir pasiteiraukite dėl darbų kokybės ir pasitenkinimo. Pažiūrėkite, ar darbai buvo atlikti laiku ir ar apskaičiuotos paslaugos kainos buvo tikslios. Patikrinkite, ar nėra skundų prieš įmonę. Labai svarbu pasidomėti, koks specialistas atliks darbus jūsų namuose.