Kaip prižiūrėti dantis, kad jie negestų?

Daugelis mūsų svajoja apie nuostabią šypseną, tačiau tik maža dalis žmonių deda užtektinai pastangų, kad pavyktų nuostabiai atrodančią šypseną turėti. Dažnai dominuoja klaidinga nuomonė, kad pavyzdine šypsena gali džiaugtis tik tie, kurie investuoja didelius pinigus į jos priežiūrą. Tikrai ne, kadangi kasdieninis rūpinimasis burnos ertme gali užtikrinti, kad rezultatas Jus tenkins.

odontologaiOdontologai Kretingoje pastebi, kad labai genda vaikų dantys, kad tėveliai vaikams perduoda netinkamus burnos ertmės priežiūros įpročius. Norėdami padėti išspręsti šią problemą – pateikiame kelis patarimus, kurie padės dantukus ilgesnį laiko tarpą išlaikyti gražius bei sveikus.

Valant labai svarbu tinkamai nuvalyti ne tik dantų paviršių, tačiau taip pat ir žandus bei liežuvį, kadangi ant jų kaupiasi labai daug bakterijų. Dažniausiai ant jų esančios bakterijos ir sukelia įvairiausios uždegimus. Norėdami pilnai dezinfekuoti burnos ertmę naudokite burnos skalavimo skystį.

Taip pat siūlome nepamiršti, kad reikia labai atidžiai valyti tarpdančiu. Daugelis dantukų valymo procesui skiria labai mažai dėmesio. Tuo pačiu dantukų tarpai yra visiškai pamirštami. To rezultatas – atsiradęs ėduonis. Norint tinkamai išvalyti tarpdančius reikėtų naudoti dantų siūlą arba mini šepetukus, kurie yra prisitaikyti dantukų tarpų valymui.

Naudokite kokybišką danų šepetuką. Per kietas gali būti nemalonus Jūsų dantenoms, o per minkštas gali sunkiai pašalinti nešvarumus nuo dantų paviršių. Taigi, atraskite vidurinį variantą ir pasirūpinkite savo dantukų paviršiumi. Labai rekomenduojami elektriniai dantų šepetukai, kurie itin gerai pašalina ėduonį.

Prie dantukų priežiūros taip pat prisideda ir tinkamiausio maisto pasirinkimas. Siūlome valyti kuo daugiau sveiko maisto ir pasistengti išvengti saldiklių turinčių patiekalų. Visi puikiai žinome, kad cukrus yra labai žalingas žmogaus dantukams.

Dantys turi būti valomi du kartus per dieną. Taip pat dantukų valymas turėtų trukti bent jau dvi minutes. Būtent per tiek laiko pavyks sėkmingai pašalinti apnašas.

Odontologijos klinika Kretingoje paės susitvarkyti su sugedusiais dantukais, tačiau geriausia yra jais rūpintis taip, kad jie paprasčiausiai negestų.