Kaip pasirinkti vairavimo mokyklą?

Pasiryžę mokytis vairuoti, turite atsakyti į keletą klausimų. Kuri vairavimo mokykla Vilniuje ar kitame mieste labiausiai atitinka Jūsų lūkesčius, tuomet vairavimo kursai Vilniuje ar bet kokiame kitame mieste taps ypač efektyvūs. Dalis vilniečių nori, kad vairavimo mokykla Vilniuje būtų arti jų namų ir tai suprantama – toks pasirinkimas padeda sutaupyti laiko bei išlaidų viešajam transportui. Vairavimo mokykla Vilniuje „Vairuok čia“ neretai paklausia atėjusių mokytis žmonių, kas paskatino juos lankyti būtent šią mokyklą, dauguma atsakiusiųjų pažymėjo, jog priežastis – geri atsiliepimai. Iš tiesų, renkantis vairavimo mokyklą, atsiliepimai labai svarbūs. Taip, žmonės yra skirtingi, todėl ir atsiliepimų gali būti įvairių, tačiau svarbu, kad visgi didesnė dalis ar net beveik visi būtų geri! Tuomet žymiai mažesnė tikimybė nusivilti.

Neieškokite pigiausio varianto

Didelė klaida – ieškoti pigiausio varianto. Kaip sako lietuvių liaudies patarlė: „skūpus moka du kartus.“ Vairavimo kursai Vilniuje – ne išimtis. Neretai pasirinkus pigiausią variantą, vėliau gali tekti sumokėti už žymiai daugiau papildomų pamokų. Taip nutinka, kuomet vairavimo kursai Vilniuje ar kitame mieste būna nekokybiški, per mažai dėmesio skiriama praktiniams važiavimams, svarbiems maršrutams, parkavimuisi arba neteisingai paskirstomi prioritetai, pvz. daug mokinama parkuotis, o vairuoti išvažiuojama vien į tuščias gatves, kur eismas yra visiškai nejudrus.

Atkreipkite dėmesį į sutartį, kas joje nurodyta ir ar to laikomasi

Patikrinkite sutartį, kurią ketinate pasirašyti ir atkreipkite dėmesį į tai, ar nėra sumažintas akademinių valandų skaičius, tiek teorijai, tiek praktikai. Paklauskite, kokie KET testai naudojami, kokie papildomi mokesčiai bus dar, jeigu pasirinksite šią mokyklą.

Apsilankykite mokykloje, kurią ketinate lankyti

Vairavimo mokykla Vilniuje „Vairuok čia“ pataria prieš renkantis mokyklą ir pasirašant su ją sutartį, apsilankyti joje arba telefonu pakalbėti su įstaigos vadovu arba administratore. Paklausti dalykų, kurie rūpi, paprašyti papasakoti, kokiu intensyvumu vyksta pamokos, kokias priemones pasitelkiama norint suprantamai perteikti tiek teorines, tiek praktines žinias. Taip pat galima pasiteirauti apie mokykloje dirbančius vairavimo instruktorius, galbūt išsakyti pageidavimą, kokio mokytojo norite, pvz. rusakalbio, daugiau patirties turinčio ar pan, Tuomet vairavimo kursai Vilniuje bus dar labiau komfortiški. Tokiu būdu iš karto užsitikrinsite sau saugumo jausmą ir gausite atsakymus į jums svarbius klausimus, kurie padės tinkamai pasirinkti vairavimo mokyklą.

Pasirinkite Jums norimą pamokų intensyvumą

Dar vienas svarbus dalykas – pamokų intensyvumas, galimybė mokytis jums tinkamu metu. Pasiteiraukite, ar mokykla šiuo metu nėra „perpildyta“, ar joje galėsite  praktikos mokytis bent porą ar keletą kartų per savaitę, kad vairavimas nepasimirštų, o visas mokymosi procesas būtų sėkmingas. Tuomet vairavimo kursai Vilniuje bus žymiai naudingesni, o reikiamo rezultato pasieksite greičiau.

Svarbu – atvirumas

Dar vienas dalykas – atvirumas. Kuomet jau pasirinkote mokyklą, labai svarbu, jog mokinys visada būtų atviras ir išsakytų tiek savo pageidavimus, lūkesčius, tiek nepasitenkinimą, pastabas, jeigu tokių yra. Tai padaryti galima tiek savo vairavimo ar teorijos mokytojui, tiek mokyklos vadovui. Taip pat labai svarbu, kad būtų jaučiama, jog mokinio nuomonė yra svarbi.

Mes tikimės, kad šie patarimai padės Jums geriau  suprasti, į kokius dalykus būtina atkreipti dėmesį, renkantis vairavimo mokyklą.