Kaip pasirinkti power bank, kuris patenkintų Jūsų lūkesčius?

power bankaiApie power bankus paskutiniu metu kalbama gana dažnai. Vieni juos giria, kiti peikia, tačiau abejingų, kurie nenorėtų išbandyti – nėra. Power bankai – nešiojamosios baterijos, kurios suteikia galimybę pakrauti Jūsų mobilųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį bet kada ir bet kur. Energija išsaugoma specialioje talpoje, tad jums nereikia tradicinio įkrovimo šaltinio.

Power bankai gali būti pasirenkami pagal daug skirtingų kriterijų. Pasiūla – plati.

  • Kaina. Kad ir kokios įrangos Jums reikia – daugeliui žmonių kaina yra vienas iš pagrindinių kriterijų, kuris nulemia pasirinkimą. Skiriantis kainai skiriasi ir pakrovėjo galingumas bei turimos energijos talpa. Jeigu tai Jūsų pats pirmasis power bank ir perkate jį labiau dėl įdomumo, o ne „iš reikalo“ – siūlome pirkti pigesnį.
  • Energijos talpa. Žinoma, energijos talpa yra pats svarbiausias kriterijus. Vidutinė talpa siekia nuo 2 000 iki 3 000 mAh energijos. Pilnai įkrauta baterija sėkmingai pakraus mobilųjį telefoną net tris kartus.
  • USB kištukai. Ne visi žino, tačiau galima įsigyti pakrovėjus, kurie turi ne vieną, tačiau du kištukus. Tokiu atveju vienu metu galima krauti ne vieną įrenginį. Tiesa, tuomet reikalingi ypač talpūs bei galingi Power bankai, tad ir jų kaina yra atitinkama.
  • Papildomos funkcijos: LED ekranas. Visi pakrovėjai turi specialius LED ekranus, kuriuose galima matyti informaciją: kiek baterija jau yra pasikrovusi ir kiek dar liko. Kol vieni pateikia informaciją kiek paprasčiau, tuo tarpu kiti pakrovėjai yra daug išmanesni. Manoma, kad greitu metu pasirodys nauja karta Power bankų, kurie dar geriau atliks jiems paskirtą darbą.
  • Dydis. Vienas didžiausių nešiojamų įkroviklių pliusų –jie yra labai nedideli, taigi puikiai telpa kišenėje ir gali būti visada su jumis. Natūralu, kad kuo talpa yra didesnė, tuo ir įrangos matmenys platesni.
  • Stilius. Paskutinis kriterijus į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, tai stilius. Jeigu norite, kad Power bankas taptų stiliaus detale – įsigykite Jums akiai patraukliausią pakrovėją.

Power bankai – nes gyventi patogiai yra paprasta kaip niekada. Būkite pasiruošęs naudotis telefonu kiekviename žingsnyje. Būkite išmanus.