Kaip pašalinti sunkiai išplaunamas dėmes?

Kad ir kaip mums patinka manyti, kad šiek tiek muilo ir vandens pašalins įprastas buitines dėmes, kartais sunkiausiai pašalinamos dėmės reikalauja šiek tiek kantrybės ir šiek tiek reikalingo alkūnės tepalo.  Tomis akimirkomis, kai įprastas skalbimo ploviklis nepadės, mes suapvalinome išbandytus ir tikrus patarimus, kaip išlaikyti jūsų brangiausius daiktus taip, kaip buvo tą dieną, kai juos įsigijote. Susidoroti su gėdingais, prakaitu išmargintais marškinėliais? Mes jus aprėpėme. Ir kadangi jūs ilgainiui susidursite su dėmių problemomis ar netinkamo laiko rašalo dėmių, įtraukėme dėmių šalinimo patarimų, kurie padengia kasdienes nesėkmes. Kadangi visi kada nors turi išsilieti, lašėti ar pakliūti, štai jūsų pirmoji strategija, kaip pašalinti įprastas buitines dėmes be pastangų skalbimo mašinoje.

Kaip pašalinti dėmes iš drabužių: Susitvarkykite su juo kuo anksčiau. Kuo mažiau laiko turi įsigerti dėmė, tuo lengviau ją pašalinti, nors yra būdų pašalinti senas dėmes ir iš drabužių. Iš anksto apdorokite dėmių valymo valikliu, tada leiskite jam įsigerti. Skalbkite pagal audinio priežiūros instrukcijas. Įprastos dėmės turi būti pašalintos šaltame vandenyje, tačiau jei drabužiai yra labai nešvarūs ar labai kietos, naudokite šilčiausią, saugų audinio nustatymą. Jei dėmė lieka, pakartokite aukščiau nurodytus veiksmus. Nedėkite į džiovyklę, kol dėmė nebus pašalinta.

Svarbu pažymėti, kad ne visi pataisymai veikia kiekvieną kartą, todėl nepasiduokite visiškai, jei tam tikras būdas visiškai neišvalo dėmių. Stenkitės toliau – tikėtina, kad galiausiai taktika pasiteisins. Kita pagrindinė dėmių šalinimo taisyklė – niekada neleiskite drabužio per šildomą džiovyklą, nebent esate visiškai tikri, kad dėmė buvo pašalinta. Tai padarius, dėmė tik sustings ir taip taps nuolatine, erzinančia jūsų gyvenimo dalimi.