Kaip naudoti UV lempą geliniam manikiūrui namuose

Gelinis manikiūras yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad jų nagai ilgiau išliktų lakuoti ir nesuskilinėtų. Nors gelinį manikiūrą galite pasidaryti salone, patogiau (ir ekonomiškiau) jį pasidaryti namuose. Vienas iš pagrindinių įrankių, reikalingų sėkmingam geliniam manikiūrui namuose, yra UV lempa. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip naudoti UV lempą geliniam lakavimui nustatyti ir pasiekti salono vertą rezultatą.

UV lempos naudojimas

Prieš pradedant svarbu susirinkti visas reikiamas medžiagas. Be UV lempos ir gelinio lako, jums prireiks nagų piltuvėlio, nagų buferio, odelių stūmiklio, nagų lako valiklio ir vatos kamuoliukų. Taip pat turėtumėte turėti laikmatį, nes kietėjimo laikas priklauso nuo naudojamo gelinio lako ir UV lempos.

1 žingsnis: Paruoškite nagus

Prieš pradedant tepti gelinį laką, svarbu tinkamai paruošti nagus. Pirmiausia nusiplaukite rankas ir pašalinkite esamą laką nagų lako valikliu ir vatos kamuoliukais. Tada naudokite nagų piltuvėlį, kad suformuotumėte norimo ilgio ir formos nagus. Tada nagų šveitikliu išlyginkite nagų paviršių. Galiausiai odelių stūmikliu švelniai atstumkite odeles.

2 žingsnis: užtepkite pagrindo sluoksnį

Kai nagai paruošti, laikas tepti gelinio lako pagrindą. Būtinai plonais, tolygiais potėpiais padenkite visą nago paviršių. Venkite, kad lakas nepatektų ant odos ar odelių, nes vėliau jį gali būti sunku pašalinti. Užtepę pagrindo sluoksnį, įkiškite ranką į UV lempą ir laką kietinkite rekomenduojamą laiką (paprastai apie 30 sekundžių).

3 žingsnis: užtepkite spalvotą sluoksnį

Kai pagrindo sluoksnis sukietėja, laikas tepti spalvotą gelinio lako sluoksnį. Vėlgi plonais, tolygiais potėpiais padenkite visą nago paviršių. Užtepę spalvotą sluoksnį, įkiškite ranką į UV lempą ir palikite laką kietėti rekomenduojamą laiką (paprastai apie 1 minutę).

4 veiksmas: užtepkite viršutinį sluoksnį

Kai spalvotas sluoksnis sukietėja, viršutinį gelinio lako sluoksnį tepkite taip pat, kaip pagrindinį ir spalvotą sluoksnius. Užtepę viršutinį sluoksnį, įkiškite ranką į UV lempą ir palikite laką kietėti rekomenduojamą laiką (paprastai apie 1 minutę).

5 veiksmas: apdaila ir valymas

Kai viršutinis sluoksnis sukietėja, gelinis manikiūras baigtas! Pabaigai naudokite vatos tamponėlį arba diskelį, pamirkytą nagų lako valiklyje, kad nuvalytumėte lako perteklių nuo odos ar odelių. Taip pat galite naudoti odelių aliejuką, kad pamaitintumėte ir sudrėkintumėte odeles.

Keletas patarimų, kurių reikėtų nepamiršti:

  • Įsitikinkite, kad laikotės konkrečiam geliniam lakui ir UV lempai rekomenduojamo kietėjimo laiko. Per ilgas arba per trumpas lako kietinimas gali turėti įtakos galutiniam rezultatui.
  • Jei geliniame lake pastebėjote oro burbuliukų, prieš kietindami galite juos švelniai išpūsti dantų krapštuku arba odelių stūmikliu.
  • Nepamirškite tinkamai uždaryti gelinio lako buteliukų po kiekvieno naudojimo. Tai padės išvengti lako išdžiūvimo ir netinkamumo naudoti.
  • Jei UV lempą naudojate pirmą kartą, prieš atliekant visą manikiūrą gali būti naudinga pasipraktikuoti ant kelių nagų. Tai padės jums pajusti procesą ir patogiai naudotis lempa.

Šiek tiek pasipraktikavę, galite naudoti UV lempą ir namuose pasidaryti profesionaliai atrodantį gelinį manikiūrą.