Kaip išsirinkti sužadėtuvių žiedą

Dar visai neseniai renkantis sužadėtuvių žiedą reikėjo užduoti vos kelis klausimus: princesės ar smaragdo spalvos? Baltas ar geltonas auksas? Šiais laikais, sprendžiant, kada, kur ir kaip pirkti sužadėtuvių žiedą, reikia atsižvelgti į daug daugiau dalykų. Pateikiame geriausius patarimus, kaip įsigyti šį svarbų pirkinį.

Nesivaikykite tendencijų

Sužadėtuvių žiedas turėtų būti nesenstantis, klasikinis jūsų meilės simbolis, kuris išliks amžinai, todėl tikslas turėtų būti surasti akmenį, kuris puikiai tiktų jūsų antrajai pusei. Pažvelkite į dabartinius jos papuošalus, kad pamatytumėte, kas geriausiai tiktų jos stiliui. Ar ji mėgsta auksą, ar platiną? Ar ji nešioja papuošalus, ar verčiau renkasi minimalius dirbinius? Atsižvelkite į jos dabartinį stilių, kad išsirinktumėte papuošalą, kurį ji norės nešioti kasdien visą likusį gyvenimą.

Akmuo nebūtinai turi būti tobulas „popieriuje“

Deimantų ekspertai dažnai nurodo 4C (dar vadinamus spalva, briaunavimas, skaidrumas ir karatas), tačiau sertifikato įvertinimas turėtų būti tik vienas iš daugelio veiksnių priimant sprendimą. Kad sukurtumėte gražų žiedą, jums nebūtina turėti D nepriekaištingos kokybės akmenį. Geriau vertinti akmenį pagal tai, kokį jausmą jis jums suteikia, o ne pagal gautą GIA įvertinimą. Įvertinimas gali būti atspirties taškas, bet neturėtų būti vienintelis lemiantis veiksnys.

Dydis svarbus tik tada, jei jums atrodo, kad jis svarbus

Neturėtumėte vadovautis požiūriu, kad būtina pirkti patį brangiausią žiedą, nebent manote, kad jūsų antrajai tai svarbiausia. Tokiu atveju pasverkite savo galimybes. Galbūt verta apsvarstyti galimybę daugiau dėmesio skirti dydžiui, o mažiau – spalvai ir skaidrumui. Juolab, kad dabar sužadėtuvių žiedas labiau atspindi asmeninį stilių, o kartais tai reiškia, kad reikia sąmoningai atsisakyti „blizgučių“. Šiuolaikinės moterys jaučiasi labiau įgalintos nesilaikyti tradicinio juvelyrinių dirbinių parduotuvių modelio ir rasti tai, kas joms asmeniškai tinka. Tai tarsi feministinis pasirinkimas.

Žinokite, iš kur tas akmuo atkeliavo

Šiandien klientai vertina papuošalus su istorijomis, ypač jei tos istorijos susijusios su etiškai išgautais brangakmeniais. Todėl labai svarbu, kad brangakmeniai atkeliautų iš kasyklų ir tiekėjų, kurie gali įrodyti, kad jų deimantai, metalai ir brangakmeniai buvo išgauti tvariai ir yra visiškai atsekami nuo kasyklos iki rinkos. Todėl greičiausiai iš jūs tikrai norite žinoti, iš kur atkeliauja jūsų papuošalai. Žmonėms labai patinka ir jie tai vertina, kai žino, kad juvelyrai naudoja tik labai kruopščiai atrinktus akmenis savo gaminamiems juvelyriniams dirbiniams. Tokiu būdu jie daug labiau pasitiki juvelyrais ir žino, kad tai, ką jie įsigis, bus pačios aukščiausios kokybės.

Nebijokite galvoti nestandartiškai ir išsirinkite visiškai unikalų žiedą

Tūkstantmečio kartos atstovai nori, kad viskas, ką perka, būtų ypatinga, o žiedo nuotaika atitiktų jų pačių nuotaiką. Vis dažniau moterys visiškai atsisako deimantų ir tradicinių aptaisų ir renkasi ką nors asmeniško, unikalaus ir netikėto. Žmonės trokšta kažko kitokio. Jie nori kažko, kas būtų „madinga“ ir aktualu, bet kartu ir nepavaldaus laikui – ne paprasto, nuobodaus ar nuspėjamo. Jie kreipiasi į juvelyrus, norėdami neįprasto, bet švaraus ir elegantiško žiedo, kad jis neišeitų iš mados.

Daugiau: https://www.suzadetuviuziedas.lt/