Kaip įsigyti geriausią išmanųjį telefoną?

Geriausias ismanusis telefonas

Kadangi rinkoje vienu metu parduodama keli šimtai skirtingų gamintojų telefonų modelių, tikrai nėra sudėtinga paklysti gausioje pasiūloje. Nemažai vartotojų net nesigilina į pasirinkimus ir perka naujesnį seno telefono variantą, mat prie jo yra pripratę. Kiti gi – renkasi aklai, neįsigilinę į savo poreikius bei neieškoję protingiausių sprendimų perka tai, kas patraukė akį ir neretai lieka nusivylę. O juk galima gana nesunkiai rasti tikrai optimalų variantą, kuris nenuvils, pateisins lūkesčius ir gal net pranoks juos su kaupu. Štai, kaip tą padaryti.

Nuspręskite, kiek pinigų tam skirsite

Trys šimtai eurų, virš tūkstančio eurų, tarp penkių ir šešių šimtų eurų ir t.t. Rekomenduojame būti bent šiek tiek lanksčiais, tačiau per daug nuo nusistatymo nenukrypti. Pvz., jeigu esate pasiruošę išleisti 500 eurų, neignoruokite įrenginių, kainuojančių iki 550 eurų.

Taigi, bent 10-15 procentų didesnės kainos neignoruokite.

Tačiau neleiskite savo poreikiams be proto išaugti, mat taip galite per daug išleisti ir visai be reikalo. Esmė tokia, kad jūs galite kiekviename kainų diapazone rasti sau, kone idealiai tinkantį įrenginį. Bet tam, kad taip padarytumėte, numatykite išlaidas. Na, o, jeigu negaila, pirkite geriausią įmanomą.

Kamera

Jeigu kalbėsime labai atvirai, tai tarp gerų ir geriausių išmaniųjų telefonų kamerų, skirtumą pastebės tik itin profesionaliai nuotraukas žiūrintys žmonės.

Jeigu jūs fotografuojate tik mėgėjiškai, apertūros, megapikseliai bei kiti aprašymai „ant popieriaus“ mažai ką pasakys. Jums reikėtų pažiūrėti nuotraukų, darytų su dominančiu modeliu, pavyzdžius internete. Taip pat galite nueiti į mobiliųjų telefonų saloną ir padaryti kelias nuotraukas patys.

Skaičiai ant popieriaus mažai ką pasako apie kamerą, mat daug lemia ir jos kalibracija. Geriausias kameros įvertinimas – testavimas.

Žaidimai

Ar jūs norėsite žaisti žaidimus? Jeigu norėsite, reikėtų kreipti dėmesį į procesoriaus pajėgumą, operatyviąją atmintį (RAM) bei vidinės atminties kiekį.

Visi šie parametrai yra svarbiausi tada, kai reikia iš telefono išspausti grafinių vaizdų atkūrimą (žaidimus). Na, o kuo daugiau telefone atminties – tuo daugiau žaidimų galima įsirašyti.

Naujausi, šių arba praėjusių metų telefonai už 500+ eurų, beveik be išimčių gali palaikyti akiai malonų kadrų dažnį žaidimuose ir nė kiek nestrigti. Ar domina telefonai žaidimams? Pasižiūrėkite, kokie telefonai Varlėje geriausiai tiks geiminimui arba interaktyvioms pramogoms.

Vertės išlaikymas

Galbūt mėgstate dažnai keisti telefonus arba norite, kad po kiek laiko galėtumėte savo įrenginį parduoti ir atsinaujinti? Tada jums aktualus vertės išlaikymo bruožas. Čia svarbiausia yra prekės ženklo prestižas, pačio modelio populiarumas bei reputacija ir įvertinimai.

Paprastai telefonų rinkoje geriausiai vertę išlaiko Apple gaminiai bei prestižiškiausi Android flagmanai. Greičiausiai nuvertėti antrinėje ir pirminėje rinkose – linkę Nokia, Sony bei kai kurie LG išmanieji telefonai.