Kaip išieškoti skolą iš fizinio asmens?

Jei ilgą laiką negalite iš fizinio asmens atgauti pinigų už paslaugas ar prekes, tikriausiai kyla abejonių, ar įmanomas efektyvus skolų išieškojimas. Na – prevencija yra geriau nei gydymas, todėl visada pasitikrinkite žmones, su kuriais norite bendradarbiauti arba kuriems norite paskolinti pinigų. Tačiau jei bendradarbiavimo metu paaiškėja, kad asmuo nėra patikimas mokėtojas, tam yra tam tikri sprendimai.

Kai kuriose situacijose išieškoti mums priklausančius pinigus iš skolininko savo jėgomis yra itin problemiška. Neretai paties kreditoriaus veiksmai neatneša norimo rezultato ir anksčiau paskirta mokėjimo data vis labiau tolsta. Jei jūsų bandymai išieškoti pinigus iš skolininko nesėkmingi, geriausia išeitis – kreiptis pagalbos į skolų išieškojimo agentūrą. Galite užsiregistruoti internetinėje skolų išieškojimo platformoje ir perduoti skolą išieškojimui https://www.eskolos.lt/skolu-isieskojimas-is-fizinio-asmens Ten dirbantys specialistai išmanantys savo darbą, parinks jums optimaliausią sprendimą, o internetiniame puslapyje susikūrę savo vartotojo zoną, visą išieškojimo procesą galėsite stebėti patys.

Prisiminkite, kad geriausias sprendimas paskolos suteikimo atveju – sudaryti rašytinę sutartį, kuri leis kreiptis į teismą, jei skola negrąžinama. Kai nenorite naudotis sutartimi, suteikiant paskolą, pasirūpinkite, kad turėtumėte liudininką. Taip pat galima naudoti pervedimo patvirtinimą, jei pavadinime aiškiai nurodote, kad suma yra paskolos objektas. Toks atliktas veiksmas prieš skolinant pinigus bus didesnis garantas, kad net ir pažįstamas asmuo, nenorės išsisukinėti nuo skolų grąžinimo.

Dvejojate, ar bendradarbiavimas su skolų išieškojimo įmone jums yra geras sprendimas? Atraskite didžiausius jo pranašumus:

Profesionalų spaudimas gali gerokai paspartinti skolų grąžinimą. Kartais skolų išieškotojams neatsiskaitymo problemą pavyksta išspręsti taikiai – kai kuriais atvejais užtenka skambučio telefonu, kad mokėtojas būtų įtikintas sumokėti mokėtiną sumą. Tačiau verta atminti, kad tokiose situacijose laikas vaidina labai svarbų vaidmenį. Kuo anksčiau užmezgame bendradarbiavimą su skolų išieškojimo įmone, tuo didesnė galimybė skolą grąžinti.