Kaip greitai parduoti nekilnojamą turtą?

nt agentura

Nereikalingo nekilnojamojo turto pardavimas bus kur kas greitesnis, jeigu bendradarbiausite su specialistais, kurie ne tik mielai atsako į visus klientams labiausiai rūpimus klausimus, tačiau ir priima visus darbus. Tai – patogu, sutaupo daug laiko, o dažnai pavyksta džiaugtis ir kur kas didesne pardavimo kaina.

Nekilnojamojo turto agentūros Alytuje siūlo paslaugas visoje Dzūkijoje, tad jeigu parduodate būstą čia arba ieškote – siūlome bendradarbiauti su pačiais geriausiais.

Visgi, nusprendus, kad turite laiko pats – nurodysime kelis patarimus, kurie pagreitins pardavimą.

  • Pirmiausia labai svarbios nuotraukos, tokiu atveju nekilnojamojo turto skelbimai atrodo kur kas patraukliau, dažniausiai sulaukia kur kas daugiau peržiūrų, galiausiai, ir susidomėjusių. Kuo daugiau nuotraukų – tuo geriau, tačiau taip pat reikia nepamiršti ir kokybės.
  • Greta išsamių nuotraukų reikalingas ir detalus aprašymas, kuris nusako – koks nekilnojamas turtas yra parduodamas. Svarbiausia nurodyti kainą, plotą, statybos metus, žinoma, mikrorajoną bei kitas pagrindines charakteristikas, kurios pirmiausia vertinamos.
  • Taip pat naudinga atskleisti pačius svarbiausius privalumus, kodėl šis būstas yra geras. Galbūt jis renovuotas, tad sąskaitos už šildymą yra mažos? O gal greta yra mokykla, maitinimo įstaiga, sporto klubas? Pabrėžkite svarbiausią naudą skelbime, kurios turėtų sudominti galimus pirkėjus.
  • Nurodykite, kad esate linkęs derėtis ir taip pat tiksliai sau apsibrėžkite – kokios yra derėjimosi ribos. Tokiu atveju parodysite, kad esate sukalbamas, o tokius pardavėjus žmonės vertina teigiamai.
  • Malonus bendravimas yra labai svarbi sąlyga pardavėjui. Jeigu jaučiate, kad neturėsite nei laiko, nei kantrybės atsakinėti į klausimus – iškart palikite savo būstą NT agentams. Niekas nenorės pirkti iš to, kuris nemaloniai atsako į klausimus.
  • Vykdykite atvirų durų dienas, kadangi tokiu atveju vienu metu galės apžiūrėti būstą kuo daugiau žmonių. Apie tokias dienas rašykite skelbime, žinoma, nurodykite registracijos kontaktus.
  • Jeigu egzistuoja tam tikri būsto „brokai“ – juos taip pat reikia nurodyti, kadangi taip taupomas pirkėjų laikas. Natūralu, kad daugelis vis tiek samdosi vertintojus ir galiausiai po apžiūros kaina krenta. Venkite to. Taupykite tiek savo, tiek kitų laiką.