Kaip derinti papuošalus?

Visi puikiai žinome, kokį svarbų vaidmenį formuojant įvaizdį atlieka papuošalai, todėl dažniausiai nesinori apsiriboti vienu tokiu dirbiniu. Visgi, aksesuarų derinimas tarpusavyje taip pat sukelia nemažai klausimų – juk norisi, kad galutinis rezultatas atrodytų žavingai. Jei vadovausitės žemiau pateiktais patarimais, skirtingus papuošalus suderinsite kur kas paprasčiau.

Drąsiai derinkite skirtingus metalus

Nors anksčiau į skirtingų metalų derinimą buvo žiūrėta kur kas griežčiau, dabar tokie stiliaus sprendimai vertinami itin palankiai – juos neretai galima išvysti ir tarp vyraujančių tendencijų. Tad jeigu papuošalų dėžutėje turite ir auksinių, ir sidabrinių dirbinių, galite lengviau atsikvėpti: vienu metu drąsiai galėsite nešioti juos visus. Nors daugiausiai diskusijų kildavo būtent dėl šių metalų, tą pačią taisyklę galima pritaikyti ir kalbant apie kitas papuošalų medžiagas.

Išsirinkite vieną pagrindinį papuošalą

Daugelis iš mūsų turi mėgstamiausią savo papuošalą – tai gali būti klasikiniai auskarai, įmantriomis detalėmis papuoštas vėrinys ar žaisminga apyrankė. Jei ir Jūs galėtumėte įvardinti tokį aksesuarą, rinkdamiesi kitus, turėtumėte pagalvoti apie jų suderinamumą. Idealiu atveju kiti Jūsų naudojami papuošalai turėtų jį papildyti, o ne konkuruoti. Galite suformuoti net ir kelis tokius rinkinius, pritaikytus skirtingos situacijoms.

Teikite pirmenybę papuošalams, kurie nėra pavaldūs laikui

Investuodami į aukštesnės kokybės, klasikinius papuošalus, galėsite būti tikri, kad jie tarnaus ilgesnį laikotarpį ir greit nepasitrauks iš mados tendencijų. Be to, dėl elegantiškos jų išvaizdos, tokius aksesuarus bus lengva suderinti tarpusavyje. Žinoma, tai nereiškia, kad visiškai turėtumėte atsisakyti eksperimentų, tačiau jei turėsite bent kelis klasikinius papuošalus, ilgai neteks galvoti, kaip papildyti bet kokį savo įvaizdį. El. parduotuvėje Pigu.lt balto aukso žiedai visuomet susilaukia nemažai dėmesio, tačiau atrasite ir kitų elegancija alsuojančių aksesuarų.

Sluoksniuokite aksesuarus

Nors šiuo klausimu būtų galima išgirsti įvairių nuomonių, kai kurie dizaineriai teigia, jog kuo daugiau skirtingų papuošalų, tuo smagesnis yra mūsų įvaizdis. Jei sutinkate su šia mintimi ir mėgstate eksperimentus, neturėtumėte savęs varžyti. Pavyzdžiui, galite užsidėti skirtingo ilgio karolius ir pasirinkti auskarus, kurie derintųsi prie vienų iš jų. Taip pat galite pasipuošti didesniu apyrankių skaičiumi – tuomet kaklo papuošalas ar auskarai turėtų derintis prie jų formos, spalvos ar bendros stilistikos.

Susikoncentruokite į vieną kūno sritį

Tam, kad papuošalų derinimas ir sluoksniavimas būtų sėkmingas, turėtumėte nuspręsti, kurią kūno sritį pabrėšite – jei pasirinksite kelias, rezultatas gali būti šiek tiek chaotiškas. Jeigu renkatės dėmesį atkreipiančius auskarus, apyrankę ir kaklo papuošalą taip pat galite naudoti, tačiau šie papuošalai atitinkamai turėtų būti kur kas kuklesni. Iš esmės ši taisyklė labai panaši į tą, kurioje siūlėme išsirinkti mėgstamiausią papuošalą – skirtumas tas, kad šiuo atveju atitinkamai sričiai pabrėžti galėsite naudoti ir daugiau papuošalų.

Suteikite įvaizdžiui daugiau spalvų

Saugiausia yra rinktis sidabrinius ar auksinius papuošalus, tačiau jei norisi sukurti gyvybingesnį įvaizdį, reikėtų nevengti spalvų karoliukų ar blizgančių brangakmenių. Tokie papuošalai leis sukurti dar įdomesnį stilių ir galės skirtingais būdais atskleisti Jūsų aprangą. Tiesa, labai žaismingai gali atrodyti ne tik papuošalai, bet ir kasdien naudojami aksesuarai, tokie kaip pastaruoju metu sparčiai išpopuliarėję išmanieji laikrodžiai. El. parduotuvėje Pigu.lt Apple Watch laikrodžių apyrankės nustebins savo spalvingumu – tikrai atrasite bent kelis variantus, kuriuos norėsis įtraukti į savo įvaizdį.

Akivaizdu, kad yra ne vienas būdas, kaip tinkamai suderinti papuošalus. Nebijokite eksperimentuoti su netikėtais sprendimais – juk svarbiausia, kad galutinis rezultatas tenkintų Jus pačius.