Kada verta užsisakyti drabužių valymo paslaugą?

Skirkite minutę ir pažiūrėkite į priežiūros etiketę, prisiūtą vienoje iš drabužių viduje esančių siūlių. Etiketėje rasite daug informacijos nuo pluošto kiekio audinyje iki drabužio pagaminimo vietos ir drabužių valymo. Drabužių valymas gali būti varginantis dalykas, dėl to galima ieškoti įmonių kurios teikia drabužių valymo paslaugas, pavyzdžiui nevark.lt.

Vis daugiau daiktų, net ir paprasti marškinėliai ir džinsai, yra pažymėti užrašu „Tik sausas valymas“. Daugelis drabužių gamintojų rekomenduoja šiuo metu konservatyvų audinio valymo būdą, kad būtų užtikrintas geriausias rezultatas vartotojui. Tamsiai mėlyni džinsai gali būti pažymėti etikete „Tik sausas valymas“, kad būtų išvengta blukimo, arba džinsai gali turėti papuošimų, pvz., odinių papuošimų ar smeigtukų, kurie gali sukelti problemų.

Sausas valymas yra būtinybė, jei turite spintą, pilną elegantiškų vyriškų drabužių. Nors tinkama drabužių spintos priežiūra visada turėtų būti jūsų drabužių valymo pastangų pagrindas, sausas valymas turi savo vietą. Jūsų megztinių, kostiumų ir marškinių etiketėse gali būti nurodyta, kad juos galima valyti tik sausuoju cheminiu valymu. Bet ką tai reiškia ir kodėl tai būtina? Galų gale, dažnas sausas valymas gali kainuoti gana brangiai, o tas megztinis, kurį reikia valyti kiekvieną kartą, kai jį dėvite, jums kainuoja daug pinigų ir laiko.

Skalbdami drabužius rankomis sunaudosite daug mažiau vandens nei skalbdami mašiną, tačiau nebent naudosite šaltą vandenį, jūsų namuose esančiam vandeniui pašildyti reikalinga energija tikriausiai viršys jūsų prietaiso suvartojamą elektros energiją. Nors aplinkos skirtumus gali būti sunku apskaičiuoti, jūsų drabužiai tikrai bus jums dėkingi, kad skyrėte laiko juos skalbti rankomis. Ne tik jūsų subtilūs drabužiai – visi jūsų drabužiai yra mikroskopiškai pažeisti, kai jie skalbiami. Todėl skalbimas rankomis yra puikus būdas ilgiau išlaikyti naujus drabužiu