Kada verta skaičiuoti kalorijas?

Jeigu maitinatės sveikai, bet nematote rezultatų kūne, turbūt dėl to, kad nežinote tikslaus savo suvartojamų kalorijų skaičiaus. Dauguma žmonių neskaičiuoja kalorijų ir puikiai jaučiasi, nes valgo tiesiog sveiką maistą, vadovaujasi savo nuojauta ir sveiku protu. Bet ne visi esame tobuli, todėl ne visada pavyksta maitintis nepriekaištingai. Tokiu atveju gali padėti kalorijų skaičiavimas. Kodėl? Skaitykite toliau ir sužinosite kai ką naujo, kas apskritai yra kcal skaičiuoklė ir kokia

4 atvejai, kada verta naudoti kalorijų skaičiuoklę

  1. Metant svorį. Jeigu norite numesti svorį ir sumažinti riebalinį sluoksnį, turite suvartoti mažiau kalorijų, nei jų sudeginate per dieną. Tuomet pasieksite savo tikslą. O tam, kad žinotumėte savo kalorijų normas, patogiausia naudoti kalorijų skaičiuoklę.
  2. Palaikant svorį. Jeigu jus tenkina dabartinė kūno forma ir išvaizda, tiesiog palaikykite kalorijų suvartojimo normą tolygią. Tą padaryti taip pat padės kcal skaičiuoklė.
  3. Auginant svorį. Jeigu norite padidinti kūno svorį ir priaugti masės, turite suvartoti daugiau kalorijų, nei jų sudeginate per dieną.
  4. Keičiant mitybos programą. Norite papildyti savo mitybą sau neįprastais produktais? Tokiu atveju itin naudinga pasiskaičiuoti kalorijas, kad suvoktume, ar mūsų norimi vartoti produktai yra labai kaloringi, ar mažai kaloringi. Kalorijų skaičiuoklėse dažnai būna įtraukta visi reikalingiausi produktai, kurių gali prireikti.

Kalorijų skaičiuoklė

KCAL skaičiuoklė, kurią sukūrė komanda iš Sportuojantys.lt, kiekvieną mėnesį reguliariai naudojama didelio būrio žmonių, kurie siekia savo tikslo – gražaus kūno, kurio nereikėtų gėdytis. Kalorijų skaičiuoklėje  yra apie 500 produktų, kuriuos vos per keletą minučių susidėlioję pagal tai, ko ir kiek suvartojate, sužinosite savo dienos kalorijų normą bei angliavandenių, baltymų ir riebalų kiekius. Šiuos duomenis vienu paspaudimu išsaugosite savo telefone ar kompiuteryje. Tai yra lyderiaujantis kalorijų skaičiuoklė Lietuvoje ir savo nauda ypač unikali. Kas gali būti patogiau, negu tai? Laikas paimti ir pačiam išbandyti šį įrankį ir neatidėlioti savo gyvenimo pokyčių vėlesniam laikui. Geriausias laikas yra šiandiena, o ne rytojus. Jeigu reikia patogesnio kalorijų skaičiavimo, tuomet naudok kalorijų skaičiuoklę ir siek svajonių kūno jau dabar!