Kada verta įsirengti šilumos siurblį?

Šiluma – tai namų jaukumas, šiltumas ir šiltuose namuose norisi būti ir būti. Lietuva yra tokioje klimato zonoje, kurioje net apie 70 procentų sudaro šaltesni ir vėsesni orai. Taigi žmonės nuo seno pripratę rudenį, žiemą ir pavasarį savo namus šildyti. Vieni šildo nuo seno populiariu šildymu būdu malkomis. Kiti jau naujesnėmis technologijomis: dujomis, elektra ar net geoterminiu šildymu. Bet kuriuo atveju visi pasiekia šildymo efektą, tik vieni efektyvesnį, o kiti ne tokį efektyvų.

                      Vienas iš naujesnių šildymo sprendimų yra šilumos siurbliai – „Oras- oras“. Juos galima įsigyti internetinėje svetainėje: https://www.katilai.lt/silumos-siurbliai. Šie šilumos siurbliai labai populiarūs, nes jie yra universalūs. Jie ne tik rudenį, žiemą ir pavasarį gali šildyti Jūsų namus, tačiau ir kaitriomis vasaromis juo vėsinti, nes jie turi ir kondicionieriaus funkciją. Taigi įsigydami vieną prietaisą, galite naudotis net dvejomis šio prietaiso funkcijomis.

                      Šilumos siurblių „Oras- oras“ įsirengimas labai paprastas ir svarbiausia ne toks brangus ir nereikalaujantis labai didelių remontų Jūsų jau pastatytose namuose. Pasikonsultavę su šios įmonės darbuotojais, ne tik kad išsirinksite sau tinkamiausią šilumos siurblį, tačiau ir susiderinsite jo įrengimo darbus.

                      Šiuos šilumos siurblius, labai dažnai žmonės renkasi norėdami apšildyti ar vėsinti, nedideles patalpas, butus ar užmiesčio sodybas. Jie neužima daug vietos ir kaip jau minėjau jų įrengimo darbai visai nesudėtingi. Jūsų namus gali sušildyti, net jei lauke temperatūra siekia vos -30 laipsnių šalčio.

                      Šiluma labai svarbus namų aspektas, taigi norėdami pasiekti efektyvų savo namų šildymą, rinkitės efektyvius šildymo prietaisus, kurie ne tik kad sutaupys Jūsų pinigų, kuriuos išleisdavote, dujoms ar malkoms, tačiau ir sutaupys Jūsų laiko, kurį turėdavote skirti šių sistemų priežiūrai.