Ką sako mamos apie Baby brezza pieno mišinio ruošimo aparatą?

baby brezza pieno mišinio ruošimas

Mama Lina

Mėgstu tyrinėti. Apie kūdikių auginimą netrūksta skirtingų nuomonių. Net gydytojai turi skirtingas nuomones. Vienintelė konkreti, universali tiesa, su kuria susidūriau, yra tik ta, kad jei kūdikis mėlynas, tai jau reikalinga skubi pagalba! 😊

Esame vyresnio amžiaus tėvai turintys naujagimį, todėl mes galime leisti sau daugiau patogumų. Būtent tai ir paskatino mus įsigyti šį Baby Brezza pieno mišinio ruošimo aparatą. Perskaičiau visas apžvalgas ir suabejojau keliais dalykais, bet nusprendžiau pabandyti, nes čia kalbama apie rimtą patogumą.

Pirma, pieno mišinio kiekio matavimas. Kai kurie sako, kad šis prietaisas neteisingai matuoja, o padarytas pieno mišinys buvo silpnos sudėties. Tai man kėlė didelį susirūpinimą. Taigi, išsitraukiau skaitmenines svarstykles ir pasvėriau sausą pieno mišinuką.  Viskas buvo tobula miligramo tikslumu. Daugiau jokių rūpesčių. Mes naudojame pieno mišinį „Similac Sensitive Formula“.

Antra, valymas. Nerimą kėlė pelėsis ir mišinio likučiai, kurie gali būti pakartotinai sumaišyti. Dar vienas didelis rūpestis, kad viskas būtų sterilu. Čia aš pažengiau į priekį ir nusipirkau papildomą piltuvėlį už 12 eurų. Tai labai patogu, o jo valymas paprastas. Ištraukite piltuvėlį, paimkite sausą popierinį rankšluostėlį ir nuvalykite jo apačią, kur mišinys susiliečia su vandeniu virš piltuvėlio ir kas 4 maitinimus pakeiskite švariu, sausu piltuvėliu, kaip nurodyta instrukcijose.

Kartais duodavome kūdikiui šalto pieno tiesiai iš šaldytuvo. Šis pienas jam labai patiko ir jis jį vartojo be jokių problemų. Problema buvo ta, kad tai jį pažadindavo! Ne pats geriausias naktinis maitinimas. Kita vertus, šis aparatas pašildo pieno mišinuką, kuris jam taip pat patinka, tačiau jis linkęs užmigti dar nebaigęs viso buteliuko. Bet jis vis tiek gauna pakankamai maisto…

Apskritai šis Baby brezza buvo puikus pirkinys. Jį turime tik porą savaičių, todėl ilgaamžiškumas gali kelti rūpesčių, bet jei kas nors pasikeis, atnaujinsiu savo apžvalgą. Paprastai nerašau apžvalgų, tik norėjau, kad kiti žinotų mano patirtį. Beje vyras nebuvo šio pirkinio šalininkas, bet vėliau sakė, kad negražintų už jokius pinigus. Mėgaukitės!

Dar vienas atsiliepimas – mama Liepa

Šis pieno mišinio ruošimo aparatas buvo visiška staigmena man ir mano naujagimiui. Šį prietaisą turėtų turėti kiekvienas iš tėvų, o aš susipažinau su šiuo prietaisu pas savo bičiulį, kuris šį prietaisą turėjo. Džiaugiuosi, kad jo paklausiau.

Pirmiausia neigiami dalykai.

Šis Baby Brezza prietaisas reikalauja daug dėmesio, beveik tiek pat, kiek ir jūsų kūdikis. Labiausiai reikia valyti prietaiso maišymo kamerą. Nėra labai puiku, kai 3 val. nakties kūdikis rėkia, nes yra alkanas, o jums reikia bėgti į vonios kambarį ir plauti prietaiso kamerą. Norėčiau, kad Baby brezza turėtų priekinį vandens lygio ženklą, temperatūros lygio ženklas taip pat panašus į jį, o kai yra 1:30 val. ryto, tu neskiri vandens lygio ženklo nuo temperatūros.

Teigiami prietaiso dalykai

Paspaudžiu mygtuką ir pasisuku pasiimti kūdikio ir kol apklostau kūdikį ir paguldau į maitinimo padėtį, buteliukas jau būna šiltas ir pilnas. Tikras išsigelbėjimas, viskas įvyksta greitai ir kūdikio alkio klyksmas būna greitai numalšintas. Prietaiso mygtukai yra vienoje pusėje, kad būtų galima nustatyti, ko jums reikia ir teisingai užprogramuoti mišinį. Prietaiso rezervuarą sunku išimti, bet lengva pripildyti. Mišinio užpildymo vieta yra paprasta ir lengva. Baby Brezza instrukcijos yra aiškios ir glaustos. O jei dar vis svarstote pasidomėkite apie Baby Brezza pieno mišinio gaminimo aparato privalumus.

Neutralūs dalykai.

Atrodo, kad tai daug pinigų, nes taip ir yra. Visiškai manau, kad pieno mišinio maišymo aparatas yra vertas sutaupyto streso ir laiko, ir pirksiu jį kaip kūdikio dovaną visiems savo bičiuliams, nuo šiol turintiems vaikų. Šis prietaisas jau sutaupė man pakankamai laiko ir streso, kad pateisintų išlaidas. Taip, jis galėtų būti suprojektuotas geriau, bet aš nesiskundžiu tuo ką jis daro dabar.

Baigiamasis žodis. Jei galvojate apie pirkimą, tuomet pirkite. Jei norite jį nupirkti kam nors kitam, taip pat pirkite.

Ir dar viena nuomonė – mama Dana

Įsigykite tai. Nekreipkite dėmesio į žmones, kurie skundžiasi, kad jis eikvoja miltelius. Jei 2 val. nakties pasidarysite buteliuką be aparato, milteliai vis tiek bus ant viso jūsų stalo.

Nekreipkite dėmesio į žmones, kurie skundžiasi, kad reikia jį valyti. Kas keturis kartus naudodami ištraukite padėklą ir nuvalykite jį sausu skudurėliu. Tai užtrunka papildomas dešimt sekundžių. Tai yra niekas, palyginti su minutėmis, sugaištamomis šildant mišinį, kol naujagimis rėkia lyg būtų atlikęs kruviną žmogžudystę.

Šis aparatas taip pat padės nuo pilvo dieglių. Mišinyje susidaro daug mažiau burbuliukų tuomet, kai patys bandote suplakti ar išmaišyti buteliuką.

Mano uošvė, kuri tiesiogine, o ne perkeltine prasme turi smegenų pažeidimų, gali valdyti šį prietaisą, kol aš sūpuoju verkiantį kūdikį. Tai tik vienas mygtukas ir per kelias sekundes turite puikiai pašildytą ir sumaišytą pieno buteliuką be jokių burbuliukų.

Ar yra trūkumų? Be padėklo valymo, kurį bet kuriuo atveju turėtumėte valyti, daugiau trūkumų aš kaip ir nepastebiu. Trūkumų tiesiog nėra. Esate mazochistas, jei nepirksite šio aparato. Dabar 2020 m., o ne 1970 m. Taip tai galbūt brangu. Bet taip pat brangus yra ir jūsų miegas bei poilsis.

Tai tiesiog geras produktas. Man pasisekė, kad nusipirkau šį Baby brezza pieno mišinio gaminimo aparatą ir nepasirinkau pigesnio modelio, nes tai yra būtent tai ko man reikia. Taip pat nusipirkau Baby brezza kūdikių maisto gaminimo prietaisą, nes pasitikiu šiuo prekės ženklu.

Jei turite kūdikį ir negalite arba nenorite maitinti krūtimi, pirkite šį prietaisą. Ir galite ginčytis su visais, kurie sako, kad pieno mišinukas kūdikiui ne toks geras kaip motinos pienas. Mišinukai gelbsti gyvybes, o atsižvelgus į šeimos pajamas ir išsilavinimą, statistiškai nėra jokio skirtumo tarp mišinukais ir krūtimi maitinamų kūdikių grupių intelekto ir sveikatos. Neieškokite, nesvarstykite ir nekaltinkite savęs. Nusipirkite šį pieno mišinio aparatą, kad galėtumėte būti rami, jog buteliuke nėra atsitiktinių karštų gumulų mišinyje ir mažiau burbuliukų, kurie gali sukelti dujas jūsų kūdikio žarnyne. Tiesiog padarykite tai. Tai dėl jūsų ir jūsų kūdikio. Šis prietaisas yra tikrasis jūsų gelbėtojas.