KĄ REIKIA ŽINOTI APIE VANDENS MAIŠYTUVUS?

Anot statistikos, beveik du trečdalius vandens mes sunaudojame higienos reikmėms vonios kambaryje ir tik trečdalis jo suvartojamas maistui. Todėl tikrai verta pasukti galvą, kaip kuo daugiau sumažinti vandens suvartojimą, nes nuolat kylant jo kainai, jis netrukus taps aukso vertės preke. Tad koks vandens maišytuvas voniai, bus pasirinktas, nuo to ir priklausys sutaupyto vandens kiekis.

Koks yra termostatinio vandens maišytuvo veikimo principas?

Šiuolaikiniuose termostatiniuose vandens maišytuvuose yra įmontuotas vožtuvas, kuris skirtas tam, kad besiprausiantis žmogus būtų maksimaliai apsaugotas nuo pavojaus nusitvilkyti karštu vandeniu. Tai itin svarbu tuose namuose, kur auga maži vaikai. Kokiu principu veikia tasai vožtuvas. Jei jūs prausiatės duše, jis palaiko nekintančią vandens temperatūrą, tokiu būdu apsaugodamas nuo staigių vandens tekėjimo pasikeitimų. Šis vožtuvas sėkmingai sumaišo karštą ir šaltą vandenį iki tokios temperatūros, kokia jums reikalinga, ir sėkmingai įveikia nelauktus vandens tiekimo slėgio pasikeitimus. Jeigu kartais šalto vandens tiekimas sutriktų, termostatinis vožtuvas akimirksniu išsijungs.

Kokie yra pagrindiniai termostatinio vandens maišytuvo privalumai?

Pagrindiniu šio tipo vandens maišytuvo privalumu yra laikomas nepriekaištinga saugumo garantija, nes besimaudančio asmens pasirinktoji vandens temperatūra visada išliks nesikeičianti, tad niekada nekils grėsmė arba nusiplikyti verdančiu, arba patirti stresą pasipylus lediniam vandeniui. Kitas tokio vandens maišytuvo privalumas yra neįtikėtinas jos ekonomiškumas. Jo techninių savybių dėka taupomas ne tik vanduo, bet ir elektros energijos suvartojimas. Tad toks vandens maišytuvas tikrai labai greitai atperka į jį investuotus pinigus.

Kaip pasirinkti vandens maišytuvą vonios kambariui, kad jis negadintų bendro patalpos vaizdo?

Rūpestingi šeimininkai, prieš įsigydami vandens maišytuvą voniai, įvertina ar jis darniai įsilies į vonios kambario interjerą, neiškris iš bendro spalvinio kolorito. O čia dėl skonio nesiginčijama, kiekvienas renkasi tą prekę, kuri jam atrodo esanti patraukliausia. Klasikos mėgėjai renkasi dengtus chromu vandens maišytuvus, nes jie tinka bet kokio stiliaus interjere. O tie, kurie ieško išskirtinumo, renkasi aukso arba bronzos atspalvių vandens maišytuvus, kai kurie renkasi grynai baltus arba visiškai juodus vandens maišytuvus.