Ką privalai turėti savo spintoje šią vasarą?

Vasara yra puikus metas pagaliau susitvarkyti savo spintą ir įnešti į ją naujų vėjų. Jeigu kiekvieną rytą sukate galvą ką apsirengti net jeigu drabužinė lūžta nuo krūvos drabužių – tikriausiai atėjo metas atliktis spintos pertvarkymą. Tikslingai įvertinę savo spintos turinį ir pakeitę apsipirkimo įpročius galėsite be vargo sukurti daug stilingų drabužių derinių kiekvienai progai. Vis dažniau mados pasaulyje kalbama apie kapsulinę drabužinę. Joje rasite nedidelį skaičių klasikinių drabužių, kurie lengvai dera tarpusavyje. Tokiu būdu vos iš dešimties pagrindinių vasaros aksesuarų ir drabužių galėsite sukurti begalę skirtingų derinių. Šiame straipsnyje sužinosite ką privalote įsigyti šią vasarą formuodami savo svajonių drabužinę.

Gėlėtos suknelės

Kiekvienos mados mylėtojos spintoje privalo atsirasti bent viena gėlėmis marginta suknelė. Šis raštas yra nesenstantis ir  į mados olimpą grįžtą kiekvieną sezoną. Dėl to, investavę į kokybišką suknelę ja puoštis galėsite ne vienerius metus. Ilgos suknelės gali būti dėvimos ne tik einant į paplūdimį, bet ir oficialiuose renginiuose. Rinkitės lengvai krentančius audinius, kad apsisaugotumėte nuo vasaros karščių. Prie maxi suknelių rekomenduojama dėvėti aukštas basutes su platforma, kad prailgintumėte savo siluetą. Šį sezoną romantiškas gėlėmis margintas suknias galite derinti prie grubių odinių striukių. Skirtingų stilių miksavimas dabar yra labai madingas!

Vasarinis švarkelis

Vasara dažnai gali nustebinti netikėtu lietumi ir vejuotais vakarais. Dėl to, privalu savo spintoje turėti drabužį, kuris suteiktų papildomos šilumos. Kiekvienoje moters spintoje turėtų atsirasti lengvas džinsinis švarkelis. Jis atrodo ypač stilingai prie baltų platėjančių kelnių ar ilgų sijonų. Dar vienas puikus klasikinis pasirinkimas – odinė striukė. Vasarai galite rinktis šviesesnių tonų striukės, pavyzdžiui baltas, kremines ar pastelinių spalvų.

Maudymosi kostiumėliai

Vasaros metu maudymosi kostiumėlis yra būtinybė. Karštomis dienomis nėra nieko geriau nei atsigaivinti vėsiame vandenyje. Maudymosi kostiumėlis gali tapti viena gražiausių jūsų stiliaus detalių šį sezoną. Formuojant minimalistinę drabužinę rekomenduojama rinktis neutralių spalvų maudymosi kostiumėlį. Atskiras jo dalis galėsite mainyti tarpusavyje, taip sukurdami skirtingus įvaizdžius. Svarbiausia išsirinkti kostiumėlį su kuriuo jaustumėtės patogiai! Jeigu paplūdimyje nemėgstate rodyti atviro kūno verta įsigyti tuniką. Jeigu ieškote stilingų tunikų, kuriomis galėsite pridengti savo maudymosi kostiumėlį apsilankykite čia: https://www.miestomada.lt/211-tunikos. Jas galite derinti net ir prie trumpų šortų ar tamprių.

Šortai

Jeigu norite pademonstruoti tobulą vasaros įdegį privalote savo spintoje turėti bent kelias poras šortų. Rinkitės ne per daug trumpus šortus, kuriuos galėsite dėvėti ne tik pliaže. Šiuo metu ypač populiarūs platėjantys šortai, kurie primena pūstą sijoną. Tai puikus pasirinkimas merginoms, kurios nori atrodyti puošniai ir jaustis labai patogiai. Prie šortų derinkite gladiatoriaus stiliaus sandalus, kurie sukurs išskirtini įvaizdį.

Baltos palaidinės

Norėdami sukurti minimalistinę vasaros drabužinę privalote įsigyti baltų marškinėlių ar palaidinių. Balta spalva dera prie visko, todėl ją be vargo priderinsite prie skirtingų tonų drabužių. Norėdamos sukurti bohemišką įvaizdį ieškokite nertų palaidinių. Šis stilius ypač madingas vasaros festivalių metu. Nebijokite eksperimentuoti ir prie baltos spalvos drabužių avėkite kaubojiško stiliaus batus, kurie šią vasarą užkariauja mados žurnalų viršelius! Rekomenduojama prie lengvai krentančių baltų palaidinių derinti aptemptus šortus ar džinsus, kad sukurtumėte harmoningą įvaizdį.