Ką daro pirtininkas?

Pirtis, kad ir kokia gera ji bebūtų, tikrai nesuteiks didelio malonumo, jeigu neteisingai ja naudositės. Todėl turintiems mažai patirties visuomet patariama – nuomokite pirtį su pirtininku. Tikrai profesionalus pirtininkas ne tik gerai iškūrens pirtį, bet ir paruoš visas reikalingas priemones. Taip pat, jis žinos pagrindines saugaus elgesio pirtyje ir pirmosios pagalbos sutekimo būdus bei  sugebės  patarti pirties naujokams. Patikėkite pirtis su pirtininku tikrai turi begalę privalumų. Ši nuoroda suteiks galimybę išstudijuoti visas tokių pramogų galimybes.

Pirties garas – pirtininkų rankose

Pirties garas – ko gero daugiausia diskusijų keliantis dalykas. Mėgstantys tokias pramogas klientai pasakoja, jog tik pirtis su pirtininku leidžia pajusti tą tikrą garo magiją. Kuo mažiau vandens garų ore – tuo garavimas smarkesnis ir tuo intensyviau aušta viršutinis odos sluoksnis. Labiau patyręs pirtininkas užpylęs vandens ant akmenų, sausumą tarsi ranka nuims. Lengviau atsikvėpsite. Vanduo yra gyvybės šaltinis ir pagrindas. Tad pirties garas yra esminis dalykas garinėje pirtyje.

Vanojimas – dar viena pirtininko paslauga

Pirtis su pirtininku jums leis maksimaliai pasinaudoti vanojimo malonumais. Nesuklysime pasakydami,  kad vanojimas – tai ypatinga pirties masažo technika, kurioje naudojama šiluma, karštas garas, vantos ar kitos pagalbinės priemonės. Pirtininkai jau tikrai išmano vanojimo meną ir jo būdus. Priklausomai nuo situacijos ir kliento poreikių, jis gali būti ir švelnus relaksacinis, ir kaitrus, stiprus. Sutikite, paties apie tai išmanyti gali būti tikrai sudėtinga.

Labai dažnas ir aktualus klausimas – kokios vantos yra paklausiausios? Pirmoke vanojimo stadijoje dažniausiai naudojamos drebulės vantos, Toliau seka klasikinė beržinė vanta. Jeigu norima sušilti dar stipriau, naudojamos ąžuolinės vantos. Beržas ir ąžuolas energetiškai pamaitina žmogų. Norint maksimaliai sušilti naudojamos kadagio ir pušies vantos. Beje, šis malonumas jau ne visiems priimtinas, tai greičiau ekstremalių pojūčių mėgėjams priimtinesnis vanojimasis.