Ką atspindi sužadėtuvių žiedų kaina?

Kokio storio pas Jus piniginė mažai kam gali rūpėti. Nors smalsuoliai dažnai gali pasiteirauti, kokio dydžio Jūsų alga ar, kiek santaupų esate prikaupęs. Panašiai gali būti matuojama ir sužadėtuvių žiedų kaina. Vieni šiam papuošalui negaili vieno ar kito šimto eurų, o treti nori pačio didžiausio išskritinumo ir perka tokį sužadėtuvių žiedą, kuris kainuoja ir keliasdešimt tūkstančių eurų (aišku, jei kalbėsime apie pasaulio lygio žvaigždes bei įžymybes, jų sužadėtuvių biudžetai siekia milijonus).

Lietuvoje vyrai sužadėtuvių žiedus dažniausiai perka tokius, kurie pagaminti iš aukso. Tiek raudonas, tiek ir baltas auksas yra beveik vienodai populiarūs. Visgi pastebimos tendencijos, kad baltas auksas kasdien vis labiau populiarėja tarp sužadėtinių ir gali greitai pradėti pirmauti. Ne taip dažnai šie aprašomi papuošalai būna pagaminti iš sidabriškai balto metalo, vadinamo platina.

Jei užsiminsime apie akmenis, kurie inkrustuojami į žiedus, tai topų viršūnėje rasime briliantus. Jais vadinami apdirbti deimantai, turintys ne mažiau kaip 57 briaunas. Taigi briliantai yra patys populiariausi iš galimų natūralių akmenų. Tandencijos sako, kad dažniausiai vyrai, planuojantys sužadėtuves, perka jau pagamintus 0.10, 0.20 ar 0.30 karato brilianto žiedus. Kalbant apie pinigus, tai vidutiniškai išleisdama suma yra apie tūkstantį eurų. Aišku, jei norima rankų darbo juvelyro kūrinio, tai suma bus šiek tiek didesnė ir sieks ne vieną tūkstantį eurų, bet visgi sužadėtuvių žiedų kaina atspindi papuošalo išskirtinumą, kokybę bei profesionalų juvelyro darbą. Taigi sužadėtuvių žiedas gali atspindėti ir vyro galimybės, kokį žiedą ne tik sugebės nupirkti, bet ir išrinkti. Stiliaus pajautimas, skonio turėjimas šiais laikais taip pat yra lemiama korta sužadėtinei.

Sužadėtuvių žiedai puošiami ne tik apdirbtais deimantais, kurie turi ne mažiau kaip 57 briaunas. Šventei, kuomet pasiperšama merginai, yra mėgiama dovanoti ir žiedus, kurie puošiami safyrais, smaragdais, rubinais, ar net juodaisiais deimantais. Mėgstama ir pasidomėti, kokios yra natūralaus akmens savybės. Vieniems svarbu, kad brangusis akmuo kuo labiau tiktų pagal moters zodiako ženklą, kitiems norisi sužadinti tam tikras energijas ar suaktyvinti kūrybines idėjas, pasitikėjimo savimi stimuliacijas, prailginama gyvenimo trukmė ir t.t.