Jūsų biudžetui palankūs viešbučiai Romoje ir Amsterdame

Roma jau seniai vilioja keliautojus iš viso pasaulio. Tiems, kurie rūpinasi savo biudžetu, šis miestas siūlo daugybę nebrangių viešbučių, kurie nesumažina įspūdžių, patiriamų Romoje. Todėl jei neužilgo nusimato kelionė į šį Europos miestą ir jus domina pigūs viešbučiai Romoje, pateiksime jums keletą naudingų patarimų.

  • Trasteverė: Trasteverės (Trastevere) bohemiškame rajone yra keletas nebrangių viešbučių. Jo siauros grįstos gatvelės ir gyvybinga atmosfera suteikia autentiškos romėnų patirties. Nebrangios apgyvendinimo paslaugos Trasteverėje teikiamos netoli tokių žymių objektų kaip Koliziejus ir Romos forumas.
  • Termini stoties rajonas: Termini stoties, centrinio Romos transporto mazgo, apylinkėse įsikūrę daug pigių viešbučių. Ši vieta idealiai tinka keliautojams, ieškantiems patogios susisiekimo viešuoju transportu galimybės ir centrinės bazės miesto pažinimui.
  • Monti rajonas: Monti rajonas yra puikus pasirinkimas, jei norite, kad viešbutis būtų nebrangus ir madingas. Šiame madingame rajone, garsėjančiame amatininkų parduotuvėmis ir eklektiškais restoranais, yra pigių viešbučių, kuriuose keliautojai gali pasinerti į šiuolaikinį Romos gyvenimą.

Kelionė po Amsterdamą

Amsterdamas, pasižymintis vaizdingais kanalais ir aktyvia kultūrine veikla, yra dar vienas Europos brangakmenis, kuriame yra daugybė viešbučių už prieinamą kainą. Todėl sprendžiantiems klausimą, kur rasti pigius viešbučius Amsterdame, pateikiame ne vieną atsakymą.

  • Jordaano rajonas: Jordaano rajone, garsėjančiame menine atmosfera ir žaviomis gatvelėmis, siūlomi biudžetiniai viešbučiai, kuriuose lankytojai gali susipažinti su Amsterdamo kultūriniu turtingumu. Kiekviename žingsnyje rasite galerijų, butikų ir jaukių kavinių, todėl Jordaanas suteikia galimybę patirti olandišką patirtį, tačiau nepatirti didelių išlaidų..
  • De Pijp rajonas: De Pijp rajonas, dažnai laikomas Amsterdamo „Lotynų kvartalu“, garsėja daugiakultūrine atmosfera ir gyvais gatvės turgeliais. Pigūs De Pijp viešbučiai suteikia galimybę tyrinėti šį įvairiapusį rajoną ir kartu mėgautis artumu prie pagrindinių lankytinų vietų.
  • Amsterdamas-Noord: Perplaukus IJ upę į Amsterdamo-Noordą, atsiveria ramesnė miesto pusė. Šiame rajone įsikūrusios pigios apgyvendinimo įstaigos siūlo ramų prieglobstį, tačiau kartu yra lengvai pasiekiamos miesto centrui per trumpą kelionę keltu.