Jei statote savo nuosavą pirtį

Vis dažniau lankotės įvairiose pirtyse, nes būtent tai padeda jums atsipalaiduoti, pailsėti ir jaustis žvalesniais bei sveikesniais? Tuomet greičiausiai kartas nuo karto susiduriate su įvairiais nepatogumais, kurie būna būdingi viešai prieinamoms pirtims. Pavyzdžiui, nemažai vartotojų nemėgsta kaitintis kartu su daugybe nepažįstamų žmonių. Ką jau kalbėti apie tai, kad dažniausiai norima jausti didelį privatumą ir komfortą. Be to, jei pirtyje lankomasi piko metu, kai yra didžiausias lankytojų skaičius, neretai gali tekti ir palaukti, kol galėsite pasinaudoti norima pirtimi. Nors galbūt kai kuriems visa tai pasirodys kaip labai nereikšmingi dalykai, vis dėlto, tai ilgainiui gali imti labai erzinti. Todėl tokiais atvejais rekomenduojama pagalvoti apie nuosavą pirtį.

Žinoma, šis pasiūlymas turėjo nustebinti ne vieną vartotoją. Ir taip yra nebe priežasties. Vis dar manoma, kad turėti nuosavą pirtį – didelė prabanga. Tačiau taip tikrai nėra. Nustebtumėte sužinoję, kiek daug šiuolaikinių vartotojų savo namuose turi įsirengę pirtį (ir šiuo atveju kalbame ne tik apie nuosavus namus ar sodybas, turime galvoje ir daugiabučiuose esančius butus). Ir nors pirties įrengimas reikalauja didelės patirties bei žinių – jau nekalbant apie tai, kad reikalinga ir kokybiška pirties krosnis, ilgaamžės apdailos detalės, staklės iš Aplametos (metalo-stakles.lt) presai ir kt., vis dėlto, tai nėra prabangos detalė ar tik „išrinktiesiems“ prieinamas pasirinkimas.

Be to, reikėtų nepamiršti, kad įsirengus nuosavą pirtį, galima iš savo išlaidų sąrašo išbraukti pakankamai reikšmingą sumą, kuri anksčiau būdavo skiriama lankymuisi baseinuose ir pirtyse. Todėl tokiu atveju turėtumėte žvelgti į ateitį ir skaičiuoti atsiperkamumą, kuris bus pastebimas ilguoju laikotarpiu. Kita vertus, reikia žvelgti ne tik į investicijas ir grąžą, tačiau ir į didelį komfortą bei savo brangų laiką. Juk, jei keliaujame į sporto klubą ar baseiną vien tam, kad galų gale galėtume pasikaitinti mums patinkančioje pirtyje, sugaištame labai daug laiko. Tuo tarpu, jei tai darome savo namuose – mums net nereikia iškelti kojos už savo namų slenksčio, todėl laiką, kurį sutaupome tokių sprendimų pagalba, galime praleisti turiningiau.