Išperkamoji transporto priemonių nuoma verslui

Jau kurį laiką sau ir savo įmonėje dirbantiems darbuotojams nuomojate automobilius, tačiau išlaidos, kurias patiriate kiekvieną mėnesį yra labai didelės ir manote, kad jūs turėtumėte kažką keisti? Jei taip, kodėl gi jums nepasinaudojus išperkamąją automobilių nuoma (https://www.sixt.lt/veiklos-nuoma/veiklosisperkamoji-nuoma/)? Juk šios paslaugos yra labai populiarios ir paklausios. Tai reiškia, kad rinkoje yra nemenka tokių paslaugų teikėjų pasiūla, kuri gerokai padidina pasirinkimo laisvę. Be to, jei jūs pasinaudosite išperkamąją transporto priemonių nuoma, galiausiai po iš anksto numatyto termino jūsų pasirinkti automobiliai taps jūsų. Ką jau kalbėti apie tai, kad visą išperkamosios automobilių nuomos paslaugų laikotarpį jums neteks patirti papildomų išlaidų techninių gedimų šalinimui, kuris priešingu atveju neretai būna labai brangus. Jūs mokėsite sutartą mėnesinę išperkamosios nuomos kainą ir tokiu būdu galėsite lengviau optimizuoti savo išlaidas, patiriamas transporto priemonėms, naudojamoms jūsų komercinės veiklos vykdymo metu.

Tuo tarpu, jei įmonė nusprendžia pasirinkti pakankamai senų gamybos metų automobilius, kuriuos iš karto įsigyja, dažniausiai veiklos eigoje tenka patirti nemenkus finansinius nuostolius, nes neišvengiamai reikia reguliariai remontuoti naudojamos automobilius. Juk akivaizdu, kad labai dažnai naudojamos transporto priemonės, kurios yra ganėtinai senų gamybos metų, genda kur kas dažniau. Be to, nereikėtų pamiršti, kad patiriamos finansinės išlaidos transporto priemonių techninių gedimų šalinimui nėra vienintelis nepatogumas. Tokiu atveju taip pat būtina paminėti ir prastovas bei keblesnę komercinės veiklos vystymo eigą. Jei jums ir jūsų darbuotojams reguliariai teks susidurti su transporto priemonių gedimais, kasdienių užduočių įgyvendinimas bus kur kas sudėtingesnis. Todėl visiškai suprantama, kodėl išperkamoji automobilių nuoma yra tokia populiari.

Taigi, kaip jau supratote, minėta dilema, kuri jums iki šiol galėjo neduoti ramybės, yra išsprendžiama labai nesudėtingai. Todėl dabar jums belieka peržiūrėti išperkamosios nuomos paslaugų teikėjų pasiūlymus ir pasirinkti būtent tą, kuris jums atrodo pats tinkamiausias. Tokiu atveju nepamirškite atsižvelgti ne tik į išperkamosios automobilių nuomos paslaugų kainą, tačiau ir į terminą, automobilių modelius, gamybos metus, funkcionalumą ir kita svarbias detales.