Ilgalaikė automobilių nuoma gali patenkinti net pačių išrankiausiųjų norus

Ar įsivaizduojate savo gyvenimą be automobilio? Tikriausiai ne. Aišku, nebent esate vienas tų retų „egzempliorių“, kurių dar nėra įsukęs žaibišku greičiu lekiantis šiuolaikinio gyvenimo ritmas…Bet tai – tik maloni ir, sutikite, šiek tiek stebinanti išimtis. Taigi, automobilis mūsų kasdieninį gyvenimą gerokai supaprastina bei praplečia galimybių ribas. Tačiau aktuali ir kita tendencija – rūpestis, jog transporto priemonė tinkamai funkcionuotų, dažnam nėra tokia maloni tema. O ypač kalbant, pavyzdžiui, apie verslininkus, kurių atsakomybėje yra ne tik nuosavi, bet ir darbuotojams skirti „ratai“…Norintiems tiesiog mėgautis mobilumo suteikiamomis galimybėmis, automobilių nuoma Kaune – variantas – verčiantis suklusti.

Automobilių nuoma užsiimančios bendrovės, analizuodamos klientų poreikius, teikia skirtingo pobūdžio paslaugas. Vienos orientuojasi į trumpalaikę, tuo tarpu kitų prioritetas – ilgalaikė automobilių nuoma. Turbūt pats pavadinimas apibūdina paslaugos esmę. Tai – ne trumpai kelionei nuo objekto iki objekto, tačiau ilgesniam laikotarpiui nuomojamos transporto priemonės. Kuriam laikotarpiui galima išsinuomoti automobilį, priklauso nuo konkrečios autonuomos paslaugą teikiančios bendrovės taisyklių, Dalis jų siūlo itin plačias „žirkles“ šiuo aspektu: ilgalaikė automobilių nuoma siūloma laikotarpiui nuo 1 iki net 60 mėnesių. „Eiliniam“ žmogeliui maksimalus terminas gali pasirodyti gana ilgas, tačiau, kalbant apie verslininkus, kurių galvoje ir taip sukasi daugybė rūpesčių, tai – itin patrauklus aspektas.

Kiekviena transporto nuomos bendrovės savo teikiamai paslaugai yra nustačiusi tam tikras taisykles, kurių analizė ir padeda klientui išsirinkti poreikius geriausiai atitinkantį variantą (štai dėl ko taisykles, prieš pasirašant, visais atvejais būtina perskaityti!). Klientui derėtų atkreipti dėmesį, kokį draudimą apima nuomai siūlomas automobilis, kokia yra galima maksimali paros ar viso nuomos laikotarpio rida, ar reguliariai atliekamas techninis aptarnavimas, kokios pagalbos galima tikėtis avarijos ar techninio incidento atveju, ar nuomotojas įsipareigoja pasirūpinti padangų keitimu ir kita. Tai, kas klientui, pasirengusiam mokėti už automobilio nuomos paslaugą, atrodo savaime suprantama, paslaugos teikėjo gali būti vertinama kitaip. Tad visas detales būtina aptarti iš anksto.

Automobilių nuoma – rinka, kurioje konkuruoja daug įmonių. Tačiau kai kurios, siekdamos išskirtinumo bei reaguodamos į individualius klientų poreikius, siūlo ir originalesnes alternatyvas, pavyzdžiui, nuomoti automobilį ne iš turimo autoparko, tačiau nupirktą naują, atsižvelgiant į konkretaus kliento norus. Variantas, tiksiantis net patiems išrankiausiems!