Įleidžiamų šviestuvų dizainas ir pritaikymas interjere

Ko ieškoti geriausiu įleidžiamu apšvietimu. Įleidžiamas apšvietimas yra įvairių apdailų, formų, kėbulų ir apdailos, todėl dangus (arba lubos) yra riba! Apdailos apdailos yra populiarios didesnėms erdvėms, tokioms kaip svetainės, valgomieji ir deniai, nes jos skirtos sumažinti akinimą. Šio tipo dekoratyviniai įleidžiami apšvietimo elementai paprastai būna juodos ir baltos spalvos, kad būtų galima strategiškai įsilieti į foną. Jei virtuvės patalpoms ar darbo vietoms renkatės įleidžiamą apšvietimą, geriausias pasirinkimas gali būti dekoratyvinis įleidžiamas apšvietimo gaubtas su atšvaito apdaila. Šio tipo dizainas priklauso nuo poliruoto interjero, kad maksimaliai padidintų lemputės skleidžiamą šviesą. Daugelis namų savininkų teikia pirmenybę LED šviestuvams kaip energiją taupančiai alternatyvai halogeninėms lemputėms, todėl tai gali būti praktiška ir ekonomiška.

Kur geriausia įmontuoti įleidžiamą apšvietimą? Toks apšvietimas taip pat gali padėti švariai, racionaliai atrodyti erdvėje ir pabrėžti meno kūrinius ar kitas ypatingas dekoro ir dizaino ypatybes. Mažesnėje erdvėje naudokite jį, kad padidintumėte kambarį ir padarytumėt jį didesnį. Kiek įleidžiamo apšvietimo jums reikia kvadratinei pėdai? Vienai 4 colių šviesai kiekvienai 4 kvadratinių pėdų erdvei arba vienos 6 colių šviesos kas 6 kvadratinėms pėdoms paprastai pakanka apšviesti kambarį. Kuo skiriasi IC ir ne IC įvertinti korpusai? A: Jei šviestuvas skirtas tiesioginiam kontaktui su izoliacija, jam reikalingas IC (izoliacijos kontaktas) įvertinimas. Turi būti patvirtintas IC įvertintas armatūros izoliacijos dangtis be nulinio atstumo. Jei erdvėje, kurioje turi būti sumontuotas šviestuvas, nėra izoliacijos, galima naudoti NON-IC įvertintą šviestuvą. Tai reiškia, kad mažiausiai 3 coliai laisvos vietos turi būti visose armatūros pusėse, o izoliacijos viršuje negali būti jokios izoliacijos.

Ar įleidžiamas apšvietimas gali būti įrengtas ant nuožulnių lubų? Įleidžiami šviestuvai gali būti montuojami ant nuožulnių lubų, tačiau jums reikės tokio tipo kampuoto paviršiaus konstrukcijos. Įrengtas ant nuožulnių ar katedros lubų, įprastas įleidžiamas apšvietimas sumažins šviesą netinkamu kampu.