Į ką atkreipti dėmesį renkantis maudymosi kostiumėlį?

Vasaros sezonas ir maudymosi apranga yra vienas nuo kito neatsiejami. Maudynės arba saulės vonios daugeliui yra viena didžiausių ir mėgstamiausių vasaros pramogų, todėl tikrai visiems pravers tam skirta ir pritaikyta apranga. Kaip bebūtų, dėl daugybės maudymosi kostiumėlių ir maudymosi šortų stilių bei modelių gali būti sunku nuspręsti, kuris iš jų jums yra tinkamiausias. Turėkite omenyje, jog nėra vieno modelio, kuris tiktų visiems, labai daug kas priklauso nuo to, koks yra jūsų figūros tipas. Kad būtų lengviau išsirinkti, šiame straipsnyje pateiksime keletą veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant maudymosi aprangą.

Medžiaga

Pirmas dalykas, į kurį turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi maudymosi kostiumėlį, yra medžiaga. Maudymosi kostiumėliai paprastai gaminami iš poliesterio, nailono, spandekso arba likros. Kiekviena iš šių medžiagų turi savų privalumų ir trūkumų. Poliesteris yra patvarus audinys, atsparus UV spinduliams, chlorui ir sūriam vandeniui. Jis greitai džiūsta ir neišsitempia. Tačiau kartais jis gali būti per standus ir nepatogus dėvėti. Nailonas yra lengvas audinys, kuris greitai džiūsta ir gerai išsitempia. Kaip bebūtų, jis nėra toks atsparus chlorui ir sūriam vandeniui kaip poliesteris. Spandeksas yra labai elastingas ir kūnui komfortiškas audinys.  Deja, jis nedžiūsta taip greitai kaip poliesteris ar nailonas, o tai gali sukelti tam tikrų nepatogumų. Likra yra minkštas, elastingas audinys, kurį patogu dėvėti. Jis greitai džiūsta ir gerai apsaugo nuo UV spindulių. Taigi, kokia medžiaga jums tinkamiausia? Tai tikrai priklauso nuo jūsų asmeninių poreikių.

Dizainas

Kitas reikšmingas aspektas, renkantis maudymosi aprangą, yra dizainas. Moterims klasikinis pasirinkimas yra vientisi maudymosi kostiumėliai, kurie gali būti puikus pasirinkimas, jei kompleksuojate dėl savo figūros, nes jie tinka ir be galo gražiai atrodo visiems figūros tipams. Kitas populiarus variantas – dviejų dalių maudymosi kostiumėliai arba bikiniai. Jų būna įvairių stilių: nuo bikinių su įvairaus tipo kelnaitėmis iki tankini maudymosi kostiumėlių. Jei nesate tikri, kokio stiliaus maudymosi kostiumėliai jums labiausiai tinka, prieš priimdami galutinį sprendimą, verta pasimatuoti kelis skirtingus tipus. Vyrams maudymosi apranga, kaip ir apatinis trikotažas vyrams, dažniausiai yra dviejų tipų: šortų pavidalo arba prigludusių kelnaičių, kitaip vadinamų maudymosi glaudėmis. Jų būna įvairių spalvų, stilių bei ilgių. Vėlgi, prieš nuspręsdami, kuris stilius jums geriausiai tinka, svarbu išbandyti keletą skirtingų variantų.

Spalva

Kitas dalykas, į kurį turėtumėte atsižvelgti, yra spalva. Kai kalbama apie maudymosi kostiumėlius, galite rinktis iš daugybės variantų. Galite rinktis vienspalvius, margintus ar net su papuošimais. Jei nesate tikri, kokios spalvos maudymosi kostiumėliai jums labiausiai tiks, prieš priimdami galutinį sprendimą verta pasimatuoti kelių skirtingų spalvų maudymosi aprangą. Kai kurios moterys savo spintoje turi kelis skirtingus maudymosi kostiumėlius, kad galėtų juos derinti pagal nuotaiką.

Dydis

Žinoma, negalime nepaminėti ir dar vieno būtino faktoriaus, renkantis maudymosi aprangą, tai yra dydis. Svarbu įsitikinti, kad maudymosi apranga ne tik graži, bet ir gerai tinka jūsų kūnui. Jei ji bus per maža, bus nepatogu ir gali nesuteikti reikiamo uždengimo bei prilaikymo. Tuo tarpu, Jei ji bus per didelė, bus sunku maudytis bei jausitės nejaukiai. Geriausias būdas rasti tinkamą dydį – pasimatuoti ir įsitikinti, ar su patinkančia maudymosi apranga jaučiatės gerai.

Aplinka

Paskutinis veiksnys, kuris gali būti naudingas renkantis maudymosi aprangą, yra aplinka, kurioje ją dėvėsite. Jei ketinate maudytis baseine, jums reikės tokios jos, kuri būtų atspari chlorui. Jei ketinate plaukioti jūroje, jums reikės tokio maudymosi kostiumėlio ar glaudžių, kurio nepaveiktų sūrus vanduo. Na, o jei žinote, jog reikės praleisti daug laiko saulėje, jums idealiausiai tiks maudymosi apranga, kuri būtų atspari UV spinduliams. Be to, maudynėms baseine moterims rekomenduojama rinktis vientisus kostiumėlius, o vyrams – glaudes. Tačiau jei ketinate tiesiog gulėti paplūdimyje, tiks bet kokio tipo maudymosi apranga.

Dabar, kai žinote, į ką atkreipti dėmesį renkantis maudymosi kostiumėlį, metas pradėti apsipirkinėti! Galite rinktis iš daugybės skirtingų stilių ir modelių, todėl tikrai rasite sau tinkamą maudymosi aprangą. Žinoma, neretai vyrams išsirinkti ją būna kur kas lengviau, tad, jei esate moteris ir vis dar nerandate sau patinkančio maudymosi kostiumėlio, užsukite į šią nuorodą – https://www.varle.lt/maudymosi-kostiumeliai/, kur rasite didelį asortimentą geriausiu kainos ir kokybės santykiu.