Gyvūnų laidojimas, kreipiantis į šių paslaugų teikėjus

Anuomet didžioji dalis žmonių labai retai susimąstydavo apie savo mirusių naminių augintinių laidojimą. Tai buvo neįprasta ir nepopuliaru. Tačiau šiandien naminių gyvūnų laidojimas yra labai sparčiai populiarėjantis pasirinkimas.

Gyvūnų laidojimasKlaidinga manyti, kad tinkamo palaidojimo ir pagerbimo turėtų sulaukti tik anapilin iškeliavęs žmogus. Su mumis daugybę metų kasdien gyvenantys augintiniai taip pat nusipelno lygiai tokio paties rūpesčio ir pagarbos. Augindami gyvūną prie jo prisirišame, su juo susidraugaujame ir tampame lyg viena didelė ir darni šeima. Ir nepaisant to, kad gyvūnai negali žodžiais išreikšti savo meilės ir atsidavimo, jie visą tai parodo savo elgesiu ir veiksmais. Tuo tarpu, kai su savo augintiniu tenka atsisveikinti, patiriame labai didelį stresą, įtampą, nerimą, skausmą, sielvartą ir baimę. Tuomet mus aplanko begalė neigiamų emocijų ir jausmų, kurie palieka didelį ir gilų vidinį randą, tačiau nepaisant to, kaip mums bebūtų sunku, taip pat turime pasirūpinti savo mylimo gyvūnėlio laidojimu.

Žinoma, nemaža dalis žmonių iki šiol savo mirusius naminius gyvūnus palaidoja bet kurioje jų pačių pasirinktoje vietoje, tačiau reikėtų nepamiršti, kad toks poelgis užtraukia administracinę atsakomybę. Mūsų šalyje galiojantys įstatymai neleidžia mirusių gyvūnų laidoti ne tam skirtose vietose, todėl jei nenorite susidurti su papildomais nepatogumais, pasistenkite tokios klaidos nedaryti. Mirus gyvūnėliui, kreipkitės į gyvūnų laidojimo paslaugų teikėjus, kurie už jus pasirūpins visų svarbiausių užduočių įgyvendinimu.

Profesionalus gyvūnų laidojimas mūsų šalyje siūlomas jau pakankamai seniai. Be to, Vilniuje yra įkurtos oficialios gyvūnų kapinės, todėl jei norite, kad augintinis, kurį daugybę metų mylėjote ir kuriuo labai atsakingai rūpinotės, būtų palaidotas tinkamai, kreipkitės į minėtų paslaugų teikėjus, kurie pasiūlys atitinkamą antkapį, gyvūnui tinkantį karstelį ir palaidos jūsų mirusį augintinį gyvūnėlių kapinėse.

Be abejo, kai gyvūnėlis bus palaidotas gyvūnų kapinėse, jo kapelį taip pat reikės reguliariai prižiūrėti, todėl jei žinote, kad neturėsite tam pakankamai laiko ar galimybių, augintinio kapo priežiūros darbus taipogi galite patikėti gyvūnų laidojimo paslaugų teikėjams, kurie pasirūpins tinkama kapo būkle.