Google reklama: būk lyderis nr. 1

seo paslaugosAr žinojote, kad 2015-aisiais metais vieni iš dažniausiai ieškomų žodžių junginių buvo Google reklama ir SEO paslaugos? Kiekvienas jaunas verslininkas suvokia, kad neįmanoma nugalėti tokio dydžio konkurencijos, kuri egzistuoja dabar, nepasinaudojus tinkamiausia reklama. Kadangi egzistuoja labai daug įvairių reklamos būdų – reikia dėliotis pliusus ir minusus, kurie galėtų padėti pasirinkti teisingą variantą. Google reklama šiuo metu ypač giriamas variantas, kuriuo pasinaudoja vis daugiau tautiečių. Svarbiausia, jog ji padeda skleisti žinią apie jūsų verslą ne visiems iš eilės, tačiau būtent potencialiems klientams.

Kaip veikia Google reklama paieškos sistemoje?

Daugiau nei 98 procentai Lietuvos gyventojų ko nors ieškodami internete naudojasi paieškos sistemomis, kadangi jos padeda labai greitai atrasti tikslinę informaciją. AdWords pritaikoma būtent paieškos sistemai, taigi asmuo įvedęs tam tikrus raktinius žodžius kaip pasiūlymą gaus jūsų puslapį. Žinoma, kad žmonės lankosi tuose puslapiuose, kurie yra pasiūlymų viršuje, kadangi tai atrodo labiausiai patikimi puslapiai. Būtent štai taip veikia Google reklama padedanti tapti kur kas populiaresniu.

Kainos nustatymas

Kiekvienas paspaudimas ant jūsų internetinio puslapio yra įkainojamas tam tikra pinigų suma, taigi nei vienas centas skirtas reklamai nenukeliaus ten, kur jo nereikėtų. Dažniausiai Lietuvoje vieno asmens paspaudimas kainuoja iki 30-ies centų. Galite nusistatyti ribą kiek norite išleisti ir tokiu atveju nepermokėsite. Žinant savo finansus viskas labai paprasta ir patogu.

Reklamos galimybės ir pasirinkimas

Egzistuoja daug skirtingų reklamų, tad gali kilti klausimas, kodėl Google reklama rekomenduojama labiausiai. Kadangi lietuvių kalba informacijos ieško gana mažai žmonių pasaulyje, tai labai daug naudos mums atnešantis dalykas. Tai lemia, kad Google reklama tampa dar efektyvesnė. Žinoma, galima pritaikyti savo internetinį puslapį ne tik lietuvių kalbai, tačiau pradėti rekomenduojame būtent nuo to, kadangi didžiausia tikimybė, kad ženkliai padidės jūsų puslapyje ateinančių žmonių skaičius ir tuo pačiu naujų pirkėjų dalis.

Tinkama reklama – kelias į sėkmę.