Garsios asmenybės kilusios iš Romos

lėktuvo bilietai į RomąAtostogos Romoje gali tapti dar įdomesnės, jei sužinosite, kokie garsūs pasaulio žmonės kilo iš šio miesto. Jeigu lėktuvo bilietas į Romą yra jau jūsų kišenėje, pirmiausiai turbūt susiplanuosite visą kelionės eigą. Galbūt žadate aplankyti svarbiausias istorines miesto vietas, garsiausius muziejus ir juose pristatomas ekspozicijas. Jokia kelionė neįsivaizduojama ir be vietinio tradicinio maisto ragavimo ar apsilankymo kokiame nors renginyje ar vakarėlyje. Tad namų darbų ruošiantis skrydžiui į Italiją, Romą – apstu. O kad būtų linksmiau ir įdomiau planuoti savo atostogas – susipažinkite su asmenybėmis, gimusiomis šiame mieste.

Astronautas Michael Collins, kuris dalyvavo svarbiausioje istorijoje misijoje Apollo 11, gimė Romoje 1930 metais. Michael tėvas buvo JAV kariuomenės generolas, kurio padalinys veikė Romoje. JAV įsitraukus į Antrąjį pasaulinį karą su gimusiu būsimuoju astronautu visa generolo šeima grįžo į JAV.

Julius Cezaris buvo romėnas – tai žinoma visiems. Tai buvo viena svarbiausių asmenybių Romos istorijoje, kurios dėka šalis iškilo ir pasiekė šlovę visoje Europoje. Įdomu tai, kad ši asmenybė net nebuvo kilusi iš kilmingos šeimos, o savo nuosekliu darbu, karjerą politikoje pradėjęs nuo advokato darbo, vaikinas galiausiai tapo Romos diktatoriumi.

Sophia Loren – visiems senovinio kino mėgėjams žinoma aktorė, neretai lyginama su pačia Merlin Monro. Aktorė gimė 1934 m. Romoje ir augo skurde, tačiau 1951 metais mergina suvaidino pirmajame savo filme ir pradėjo sėkmingą karjerą. Dar ir šiandien Sophia laikoma viena gražiausių moterų istorijoje.

Tarp kitų garsių aktorių, režisierių, menininkų, politikų ar mokslininkų, gimusių Romoje yra šie žmonės: Joel McHale, Juan Carlos I, Markas Antonijus, Elsa Schiaparelli, Giada De Laurentiis, Isabella Rossellini, Roberto Rossellini, Pat Riley ir ar daugybė kitų garsių žmonių.

Pigūs skrydžiai į Romą vilioja kaip niekada? Nepraleiskite progos pamatyti šį nuostabų miestą.