Fotografijos kursai internetu – privalumai ir trūkumai

Mokymai ir kursai nuotoliniu būdu Lietuvoje jau nebe naujiena. Mokymasis neišeinant iš namų tautiečiai renkasi ne vien dėl pastaruoju metu susiklosčiusių aplinkybių. Net ir esant galimybei lankyti gyvus užsiėmimus, vis dažniau norint įgyti naujų žinių pasirenkami mokymai internetu. Fotografijos kursai šioje srityje – ne išimtis. Kokie gi privalumai ir trūkumai laukia norint mokytis fotografijos gudrybių nuotoliniu būdu?

  • Mokymasis kada norite ir kur norite

Vienas pagrindinių privalumų, kuo fotografijos kursai internetu pranašesni už gyvus susitikimus, yra galimybė išklausyti mokomąją medžiagą bet kuriuo laiku esant namuose. Tai kur kas patogiau nei derintis prie gyvų užsiėmimų laiko.

  • Galimybė išklausyti mokomąją medžiagą daug kartų

Kartais fotografijos kursų organizatoriai pasirūpina ir tuo, kad lankantys gyvus užsiėmimus turėtų ir pagrindinės mokomosios medžiagos įrašą. Tačiau net ir tokiu atveju dažniausiai įrašą sudaro tik svarbiausios žinios. Tuo tarpu fotografijos kursai internetu yra pilna kursus sudaranti medžiaga video ar audio formatu. Tokį įrašą galėsite išklausyti tiek kartų, kiek tik jums reikia. Taip ne tik geriau įsisavinsite žinias, bet ir galėsite jas prisiminti praėjus kuriam laikui.

  • Geras sprendimas nenorintiems mokytis grupėje

Fotografijos kursai gyvai dažniausiai organizuojami grupėmis. Tačiau kartais kai kuriems žmonėms lengviau mokytis ir susikaupti esant vienumoje. Tokiais atvejais nuotoliniai fotografijos kursai (kai vedamos paskaitos nuotoliniu būdu) arba  mokomosios medžiagos įrašas yra pats geriausias pasirinkimas.

  • Kartais kursai internetu kainuoja pigiau

Fotografijos, kaip ir bet kurių kitų kursų kaina yra individualus klausimas. Ji priklauso nuo mokomosios medžiagos apimties, trukmės ir kitų svarbių rodiklių. Tačiau dažniausiai fotografijos kursai internetu kainuoja šiek tiek mažiau, nors kokybe ir žinių apimtimi nenusileidžia gyviems mokymams. Kursų organizatoriai patiria mažesnes laiko bei materialines (pavyzdžiui, nereikia mokėti patalpų nuomos mokesčio) sąnaudas, tad gali pasiūlyti ir patrauklesnes kainas mokiniams.

Mokymus internetu tikrai verta rinktis jei jums aktualūs minėti privalumai. Bet kuriuo atveju, ar tai bebūtų gyvi ar nuotoliniai fotografijos kursai, svarbiausia yra mokytis su meile, suprasti naujų žinių naudą ir gebėti jas pritaikyti praktikoje.