Flowers and lovers – jūsų šventėms ir ne tik

Flowers and lovers – gėlių studija įsikūrusi Vilniuje. Kaip ir kiekvienoje gėlių parduotuvėje, čia atrasite įvairiausių gėlių ir puokščių savo šventėms. Tačiau Flowers and lovers turi puikius pasiūlymus ir verslui. Flowers and lovers siūlo įvairias gėlių prenumeratas ofisams ir kitoms darbo erdvėms, kad ne tik pagyvintų interjerą, bet ir atneštų daugiau naudos ten dirbantiems.

Flowers and lovers: verslui

Gėlės – tai ne tik puiki dovana, bet ir graži interjero detalė. Flowers and lovers savo verslo klientams siūlo įvairias gėlių prenumeratas. Kodėl gėlės darbo erdvėje gali būti naudingos? Visų pirma, gėlės yra natūralus oro valytojas. Flowers and lovers pabrėžia, kad švarus oras yra be galo svarbus mūsų fizinei ir emocinei sveikatai. Todėl gėlės darbo kabinete padeda kvėpuoti švariu oru, leidžia lengviau susikaupti, pakelia nuotaiką ir produktyvumą. Taip pat gėlės biure padeda sumažinti alergenus, todėl tai daro teigiamą poveikį ir mūsų fizinei sveikatai. O ir atrodo be galo gražiai. Flowers and lovers siūlomos gėlės ofisams yra išsilaikančios ilgiau, dėl to jų dažnai keisti nereikia, o ir pati priežiūra ir lengvesnė.

Flowers and lovers prenumerata

Kad būtų daug paprasčiau Flowers and lovers verslo klientams siūlo puokščių prenumeratas. Estetiškos ir interjerą pagyvinančios puokštės atvyks į jūsų ofisą sutartu laiku. Pasirinkti puokščių dažnumą galite patys. Flowers and lovers siūlo kelis skirtingus puokščių dydžius ar stilistikas, todėl tikrai atrasite, kas jūsų darbo erdvėms tiks labiausiai. Užsisakius Flowers and lovers prenumeratą ofisui, jūsų darbuotojai turės galimybę puokštes savo reikmėms įsigyti su nuolaida. Flowers and lovers išsrinks tokias gėles puokštėms, kurios nereikalaus daug priežiūros, o po sutarto laiko gausite naują puokštę, todėl jūsų ofisas atsinaujins kiekvieną kartą su nauja puokšte. Be viso to, Flowers and lovers gėlių prenumeratoms siūlo ir nemokamą pristatymą, tad rūpintis jums dėl naujų puokščių neprireiks. Savo prenumeratą lengvai galėsite valdyti, pakeisti, o Flowers and lovers studija pasirūpins, kad visi jūsų poreikiai būtų įgyvendinti.